Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az MKKP-ra szavaznál szivesebb...

HunLo kérdése:

Az MKKP-ra szavaznál szivesebben vagy pedig a Tisza pártra?

Figyelt kérdés

ápr. 22. 20:05
A kérdező szavazást indított:
Magyar Kétfarkú Kutya Párt(MKKP)
Tisza Párt
23 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Szívesebben szavaznék rá:MKKP

Fogok szavazni rá: TiSZa

Az MKKP képtelen lenne komoly problémát okozni a Fideszes hűbérúri rendszerben. Az EP választáson tehát TiSza pára fogok szavazni, minél nagyobb támogatottsága lesz annál komolyabb eséllyel hívja ki a Fideszt 2026-ban. Tehát szükségszerű tolnom a szekerüket. Ha 2026-ban kialakulna egy 3 pólusú rendszer (Orbán, Gyurcsány, TiSza) akkor utána az MKKP-nak annál nagyobb esélye van parlamenten belüli támogatásért cserébe áttolniuk egy programot. Persze ahhoz az kéne, hogy ők is bejussanak(jelenlegi állás szerint 26-ban is Magyarra fogok voksolni, tehát ha sokan gondolkoznak így akkor lehet nem jutnak be).

ápr. 22. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én szerintem 26-ban befognak juttni az MKKP a parlamentbe és azt is megtudom jósolni ,hogy ez után komoly riválisa lesz a Mi Hazánknak!
ápr. 22. 20:55
 3/5 anonim ***** válasza:
49%

MKKP.


ma 20:38

???


Az Orbán rendszernek/Gyurcsánynak pont az lenne a kegyelemdöfés ha nekik kéne összeállni és valószínűleg meg is tennék a "magyarok" érdekében. Aki képes, vagy az egyikkel vagy a másikkal közösen kormányozni az legalizálja a jelenlegi helyzetet.


"képtelen lenne komoly problémát okozni a Fideszes hűbérúri rendszerben" Magyar képes erre? Mert én azt látom, hogy MKKP, Momentum meg esetleg Jobbik szavazatokat visz el. Nem hoz be új embereket és főleg nem a Fideszt gyengíti. Tényleg olyan nehéz lenne már végre a baloldaliaknak egy baloldalit követni és tőle várni a megváltást?

ápr. 22. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az MKKP-ban nem mostanság volt abból belső probléma, hogy a tagok nem egységesek abban, hogy a párt komolyan vegye-e a politizálást, vagy sem?
ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

Scusi a késői válaszért.

Úgy gondolom, hogy Orbán Gyurcsánnyal nem fog összefogni. Azért van a Mi Hazánk, hogy ha kell pár mandátum akkor majd ők biztosítják azt. Ha esetleg annyira rossz lenne a helyzet, hogy a Mi Hazánk se elég akkor meg inkább tönkretennék az országot az évek alatt kiszervezett gazdasági erővel. Aztán jönne a mutogatás, hogy ha ők nekik nem biztosítunk korlátlan hatalmat, akkor tönkreteszi az országot a libsi nyugat Fletón keresztül. De nyilván ez csak az én véleményem.

Nem vagyok közvélemény kutató, nem tudom meghatározni, hogy Magyar kiktől, milyen arányban von el szavazókat.

"Tényleg olyan nehéz lenne már végre a baloldaliaknak egy baloldalit követni és tőle várni a megváltást?" Ezt a Fidesz akarja, hogy jobb és bal oldalról beszéljünk. Az ország problémája nem a jobb-bal megosztottság. Az ellenzéki támogatók nem csak baloldaliakból állnak, míg a kormányra szavazók sem csak jobb oldaliakból. Az történik, hogy a politikai elit dobálja egymásra a szart ideológiákba csomagolva, hogy hergeljék az embereket. Az ország problémája az, hogy öltönyös élősködők(mind a két oldalon) tömik a saját zsebeiket az országban termelt pénzből, nem forgatják vissza azt a fejlődés érdekében.

ápr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!