Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Meddig kell még hallgatnunk...

Meddig kell még hallgatnunk ezt a hazug narratívát?

Figyelt kérdés

Azt, hogy ezek a Putyinrajongó fideszesek és egyéb izék a BÉKEPÁRTIak?!

Miért nem azt a valóságot állítják helyette, hogy ők Putyinrajongók, ukránkiirtók, agresszorpártiak, orosz nagybirodalom hívők és imádók, vagy mit tudom én, csak már ne ezt a nyilvánvaló hazugságot, hogy ők a nagy és dicső békepártiak? Az nekik a nagy békepártiság, ha egy országot leradíroznak még a Föld színéröl is? Gratulálok az észjárásukhoz!



máj. 18. 00:50
 1/6 anonim ***** válasza:
59%
Addig amíg vidéken 50 IQ az átlag és függnek a közmunkától.
máj. 18. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%
Amíg nem lesz béke. Amúgy inkább a kérdésed a hazug narratíva.
máj. 18. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 HakapiszikMatyi ***** válasza:
13%
Meg amíg a saját elképzelésük szerint 190-es IQ-val rendelkező fővárosi "zsenik" fel nem fogják, hogy miről szól ez...
máj. 18. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a társadalom végre megtanulna logikusan, európai módon, civilizált gondolgkodást elsajátítani és megérezni annak a gondolatvilágát, hogy a politikáért ők is felelősek, valamint hogy az embereknek is van/lenne joguk végre a gondolataikat normális keretek közt kifejezni.
máj. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4# Például krumpliért? :D
máj. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

#2 Akkor tehát addig kell várnunk a békére, amíg az agresszor be nem adja a kulcsot és a ruszkik haza nem takarodnak Ukrajnából. Értem most már. Jó, hogy felvilágosítottál bennünket.

Akkor bizony még sokáig lesz fideszes békeinfláció is, mert még mindig igen jó egészségnek örvend az öreg agresszor.

máj. 18. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!