Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonykor miért nem adnak...

Karácsonykor miért nem adnak a rádiók alkalomhoz illő zenéket manapság? Illetve miért "kell" ilyenkor is nyári slágereket hallgatnunk?

Figyelt kérdés
A "Best" FM-n például Szenteste is ilyenek szólnak: "Örök nyár van a szívemben", "Hot-dog, a kávé, a sült limonádé", "Csak egy szál bikinit hoztam el az útra", "Ma is elhiszem hogy visszavár újra az a régi nyár" stb.

2021. dec. 24. 15:04
 1/3 anonim ***** válasza:
21%
Mert másnak meg a mindenhonnan ömlő nyálas karácsonyi szaroktól van herótja. Miért kellene a világon mindennek megváltoznia a karácsony miatt?
2021. dec. 24. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%
#1 mert egy napig kibírnád. Én se voltam oda érte, amikor épp apámhoz mentünk ki a temetőbe, és a taxiban a Jazz+az valamelyik nagyon rossz száma szólt (nincs bajom Gesztivel, őt kedvelem, de ez az együttese iszonyat volt). Utána jött egy Rod Stewart-dal, az se karácsonyi, de legalább szeretem.
2021. dec. 24. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
23%

Minden nap kibírnám, mert nem hallgatok rádiót.

Nem érdekel a sok pofázás, jópofizás, a reklámok 15 percenként, meg a 90%-ban fos zenék.

2021. dec. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!