Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikor lesz már vége a féktelen...

Mikor lesz már vége a féktelen háborús uszításnak, félelemkeltésnek, gyűlöletpolitikának, ?

Figyelt kérdés

máj. 22. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Sose, a buta magyarnak tetszik az ilyesmi. A nép egy birka szintjén van amit oda terelsz ahova akarsz.
máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%
Nem lesz ennek vége. A primitív magyaroknak ez kell, uszítanak de ők a béke pártján állnak ám. Úgy mint annó a komcsik, legyilkolnak mindenkit és akkor már béke lesz.
máj. 22. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Botrány ami ebben az országban megy.
máj. 22. 17:12
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Jun. 9.-én véget ér,utána majd 2026-ben lesz ismét esedékes,ha tart még akkor a háború.
máj. 22. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ebben azért nem vagyok biztos
máj. 22. 17:17
 6/9 anonim ***** válasza:
42%

Szerintem inkább júni. 9.-ig még fel-felbuzog az, hogy nem jó ez így, osztan júni. 9.-én mindenki szenilis lesz hírtelen, így atombiztos a jelenlegi változatlanság. A választás után természetesen senki sem fogja tudni, hogy mégis miért az az eredmény jött ki, ha "senki" sem szavazott ODA.

De nem kell aggódni: ugyanezt eljátssza a nép majd 2026-ban is.

Valószínűleg az UFÓ-k, meg a Jetik műve lesz ez is...

máj. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Amikor megszabadulunk végre a Fideszzől és rehabilitáljuk az országot.
máj. 23. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
nem lesz egyszerű
máj. 23. 07:56
 9/9 anonim ***** válasza:
#4 Én arra lennék kíváncsi, ha 2026-ig vége lenne a háborúnak akkor hogyan/miért uszítanának.
máj. 23. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!