Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért fideszes valaki 2024-ben?

Miért fideszes valaki 2024-ben?

Figyelt kérdés

Aki 2024-ben még mindig fideszes: miért vagytok azok?


A háborúpártizás, libsizés, és egyéb agyhalott válaszok nem érdekelnek, normàlis érveked adjatok.



máj. 22. 18:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
48%
Én alapvetően egyetértek a Fidesz elveivel, de a mostani gyűlöletkelésük és a Putyinhoz húzás az már nem tetszik.
máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Mert M1-et néz.
máj. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
29%
Pl Rokonod ott dolgozik. Sok Fideszes azért az, mert pénzügyileg vagy család szempontból kötődnek. Például van egy fideszes képviselő annak van családja, lehet testvére, unokatestvére vagy barátja..stb. A fiatalok us akik OV-vel pózolnak a képeken azok is vkinek a gyerekei. :). Akinek semmilyen kapcsolata nincs az ma már nem Fideszes, vagy nagyon ritka, tanulatlan.
máj. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
47%
Tetszik a határon túliak megbecsülése és támogatása a családtámogatások, vármegye bérlet meg ilyenek, ugyanakkor nem tetszik az ellenzék az eu állandó szapulása.
máj. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%

Miért dk-s, mszp-s, momentumos vki? Azok se tökéletesek.

Engem a határon túli magyarok elleni hergeléssel veszített el örökre a baloldal, már sok évvel ezelőtt. Az elmúlt években pedig a Magyarország ellen tett munkájuk (pl. az EP-ben) megerősített abban, hogy jól döntöttem.

máj. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
A hűbér rendszer miatt vagy mert az IQ negatív.
máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
44%
Mert szereti nézni, hogy haladunk előre mindenben.
máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#3 Ez mindenképpen így van, sőt bárki is szelfizik bárkivel, az bizonyos, hogy valakinek a gyermeke, sőt akivel szelfizik, az is valakinek a gyermeke.


Értem én, hogy ezek az "érvek" miért nem érdekelnek, hisz a csapból is ez folyik, dögunalom meg hát akkor ugye az propaganda, nem? De már elnézést hadd kérdezzem meg, nincs ezzel egy szinten, azaz nem ugyanúgy csapból is folyó propaganda a "médiauralom", az "m1-es agymosás", "a tolvajozás", a "lölőzés" stb. stb. Mert ha nem és azért nem, mert az mind igaz, akkor b....meg, a háborúpártizás és a libsizés is mind igaz! :)


Én egyébként nem vagyok Fideszes, csak a Fideszre szavaztam az elmúlt 2 választáson, de én nem a Fidesz mellett tettem le a voksomat, hanem az ellenzék bukását kívántam ezzel megszavazni, sikerült is. Alapvetően mindig jobboldali beállítottságú voltam, ezen nem gondolnám, hogy már lehet változtatni, MIÉP, majd Jobbik, majd Fidesz, de előbbi kettőnek a szélsőséges gondolatait sosem támogattam, csak az irányvonal amit kitűztek az számomra üdvözlendő volt, ennyi, sok ügyet jól láttak, úgy egyáltalán a világot szerintem jól látták. Eddig jobboldalról a Fideszt nem tudta nálam senki sem megugrani, ennyi az oka. Orbán Viktort kell tudni nálam észben megugrani első körben, de hát ezt meg hiába írom le, mert aki gyűlöli a faszit, az kész akár leostobázni is, szóval... az meg a legalja, nem? Még egy ilyen erős taktikai játékos nincs jelenleg ebben az országban és Európában is csak kevés van, most az más kérdés, hogy a politikájával egyetértesz-e vagy sem, attól még a képességeit ellehet ismerni. Én is elismerem, hogy baloldalon a legrátermettebb politikus Gyurcsány Ferenc, hogy jelenleg a legügyesebb hogy milyen oldalon azt a jó ég tudja, de Magyar Péter.

Nincs kire másra szavaznom! MHM komolytalan, kormányzásra képtelen, de amúgy csókoltatom őket, nem rossz emberek. 2RK még szintén az! Vonára nem haragszom, hogy levetette magáról az egyébként rá sosem passzoló szélsőséges kabátot, mert azzal én akkor sem értettem egyet, amikor a Jobbikot támogattam, de akkor is láttam, hogy kamu (igazából tudtam, de maradjunk ennyiben). Marad a baloldali összefogás, ami éppen nem fog össze, akikre nem szavaznék sosem, nem azért b....meg, mert háború lesz meg migráns lesz meg f.szom tudja, hanem mert én nem vagyok egy baloldali ember, másképp képzelik el a világot, mint én, más dolgokat tartanak fontosnak, mint én, amivel nincsen semmi gond, csak én nem tudom támogatni. Maradt még Magyar Péter, de Ő meg kicsoda és mit akar? Mert el nem mondja és hülye lenne, ha egyszer hétről-hétre növekszik a támogatottsága, most még akár bármi és bárki is lehet, amint elmondja már csak az lehet, amit elmondott. Na de én meg nem lottózom az a helyzet, a rajongást meg már rég letudtam.

Akkor én meg a baloldaliakat, kormányt leváltani akarókat, Orbán Viktort gyűlölőket kérdezném, hogy abba egy pillanatig is belegondoltatok, hogy úgy, ahogy nektek van egy elfuserált, töketlen ellenzék, amire csak azért szavaztok, mert mi másra, úgy a jobboldaliak sincsenek más helyzetben? Ők meg azért szavaznak a Fideszre, mert mi másra?

máj. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
16%
#1 milyen elveivel? A fidesznek, fideszeseknek nincsenek elvei.
máj. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
74%

Én egyetértek a fidesz értékeivel, ezek vidéken rengeteget számítanak, családtámogatás, munkahelyek, béke és biztonság.

Ráadásul az ellenzék meg egyre szarabb, ha váltani akarnék, akkor se lenne kire.

máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!