Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » "Ami a Fidesztől jobbra van,...

"Ami a Fidesztől jobbra van, az sötét massza, antiszemitizmus és irredentizmus - azzal nincs mit kezdeni. Hangsúlyozom: nekünk sem. És ha így nem lesz ránk igény a társadalomban, nem fogjuk erőltetni a dolgot. " Ki mondta ezt?

Figyelt kérdés
2010. nov. 10. 18:32
 1/8 anonim ***** válasza:
42%
állítólag Vona Gábor, de a hangsúly az állítólagon van, forrás nélkül vagdalkozni még egy Vona Gáborral szemben sem szép dolog.
2010. nov. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

uhuá, mégiscsak kidobott a google egy forrást


[link]

2010. nov. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Elvileg Vona. De nem tudom mi értelme van felhozni ilyeneket, amikor még akkor azért más viszonyok voltak.
2010. nov. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
2005-ben teljesen korrekt kijelentés volt. Azóta a fidesz csúnyán el lett qrva.
2010. nov. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

"Elvileg Vona. De nem tudom mi értelme van felhozni ilyeneket, amikor még akkor azért más viszonyok voltak."


Nyert. Valóban Vona mondta. A kérdés apropója, hogy a minap szembesítették egykori kijelentésével, és már nem emlékezett rá. Szerinte Orbán mondta ezt, jelentette ki pont annak az újságírónak, akinek korábban a fenti idézetet nyilatkozta.


Úgy látszik, ő is csak politikusból van...

2010. nov. 10. 19:48
 6/8 anonim ***** válasza:
Valószínűleg tudta, hogy ő mondta anno, csakhogy valahogy elfelejtkezett arról, hogy régebben ilyen kijelentést tett, és amikor szembesítették vele, nem tudta hirtelen, hogy hogyan reagáljon rá. Ma biztos, hogy nem mondana ilyet. A Fidesz akkor túl erős volt a jobboldalon, és az úgymond jobboldaliak körében nem is nagyon lehetett alternatíva, azért nem akart túl radikálisnak tűnni, nehogy elriassza magától az embereket. Így utólag bánhatja Vona, hogy ilyen kijelentést tett, szerintem most az a dolga, hogy a saját maga által tett kijelentést radikális tettekkel cáfolja meg. :)
2010. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell bánnia egy könnyelmű kijelentést. Ez eltörpül a fideszbűnözés mellett.
2010. nov. 11. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hmm micsoda friss hír...

Amúgymeg persze, hogy politikusból van! Ki állította az ellenkezőjét?

2010. nov. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!