Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit szóltok hozzá, hogy a...

Mit szóltok hozzá, hogy a Fidesz meg akarja változtatni a nemzeti zászlót?

Figyelt kérdés

[link]


Már csak a narancs logó hiányzik róla vagy mi?

Nevetséges ez az egész Orbán banda.


2010. dec. 2. 16:52
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Azt,hogy Orbánt szivesen látnám ismét a Duna jegén,csak épp alatta!
2010. dec. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Eörsi István


Két konda:


Új sertések muzsikálnak

öröklött melódiát,

belerengnek a rózsás hájak:

"Isten,röfröf,család."


A másik konda ma bágyadt,

túl sok korpát zabált,

szokásból böffeni már csak:

"Az állam,röfröf a párt."


De mind egymásra talál majd,

kit egymásnak szán az Ég,

és kórusban dalolásznak:

"A nemzet ,röfröf,a nép."

2010. dec. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
86%
Alapvetően ezzel nincs bajom, de majd ha az 56-os ünnepségen körbehordozzák a lyukas zászlót, kíváncsi vagyok, milyen aktuálpolitikai utánérzése lesz.
2010. dec. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
79%
úristen ezt még nem hallottam... ez már elmebaj :S mit akarnak még ezek? áááááá rájuk szavaztam de soha többet... :/
2010. dec. 2. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
37%
Nem értem mi a bajotok azzal, hogy egy párttól független, az országot régóta képviselős szimbólumot tennének rá a zászlóra. Mármint azon kívül mi a bajotok, hogy mindezt a Fidesz találta ki. Az ország egy régóta ismert és elismert jelképe a címer, nem az első ország lennénk akinek rajta van a zászlón a címer. Elég sokmindenben lehet kötözködni az új, tervezett alkotmányban, de ezzel... Ez még csak nem is bolha, hogy elefántot csináljatok belőle.
2010. dec. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Teszek rá, - ha ez a legfontosabb "intézkedések" egyike egy kipusztulófélben lévő országban.

-Tőlem rózsaszínű szaros tanga is lehet, - ez nem fog változtatni a magyar lakosságot évtizedek óta orránál fogva "vezetők ÉRDEMEIN".

2010. dec. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
0%

Igen ám,csak ,hogy erre nem hatalmazta fel őket senki!!



A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 17:09


Kedves válaszoló,téged zavart ,hogy gyurcsány hazudott a programját illetően? Ha nem ,akkor nem szóltam!!!

2010. dec. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
59%
Mi joguk van hozzá, hogy megváltoztassák a nemzeti zászlót? Lassan azt is el akarják érni, hogy mindenki Istenítse a hülye pártjukat? Nálam ezt nem fogják elérni. A nemzeti zászlót pedig véleményem szerint nem lehet csak úgy megváltoztatni, csak akkor ha a magyar nép is beleegyezik, s remélem a magyaroknak van annyi eszük, hogy nem egyeznek bele. Vagy ha mégis akkor pár éven belül kitör egy újabb október.23. Szebb jövőt!
2010. dec. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem ez pont az a javaslat amivel nincs különösebb probléma.Sok mindent nagyon felháborítónak ,és demokráciaellenesnek tartok ebből a tervezetből,és úgy gondolom,hogy a FIDESZ saját hatalmi ámokfutásról van szó,de ez a címer dolog pont az, amivel nincs bajom.Hiszen ha jól értem azt a címert pakolnák bele a zászlóba, ami eddig is a hivatalos címer volt, és többek között például pénzeken is szerepel,tehát szó sincs arról, hogy ez valami FIDESZ jelkép lenne.Szerintem ezt a változást a Jobbik és az LMP is megszavazná,a baj az,hogy nem csak ez változna...
2010. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
49%
Nem baj, legalább most is lesz majd mit kivágni! De velük együtt!
2010. dec. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!