Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek a 2. fordulóban...

Szerintetek a 2. fordulóban változhat a Jobbik-Mszp erőviszony? Lehet még rajta változtatni? Lesznek koalíciók vagy visszalépések? Konkrétan az érdekel, hogy nagy meglepetés várható-e még?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 13. 15:12
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy meglepetés szerintem nem lesz, de változhat az arány.
2010. ápr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Kinek a javára vagy kárára??

Lmp szerintetek odaáll valakihez??

Köszönöm amúgy a válaszod:))

2010. ápr. 13. 15:16
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Az LMP max az MSZP-hez állna oda, de szerintem elvei miatt nem fogja ezt megtenni. És igen, van esély a változásra, de csak a Jobbik javára (Nem provokálásnak írtam, viszont nem hinném hogy egyetlen MSZP-s képviselőjelölt is a Fideszesek elé juthatna. Jobbikosoknak viszont pl Borsod megyében van esélyük...)
2010. ápr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy kérdésben most volt arról szó, hogy az MSZP vissza léptetett egy képviselőt az LMP javára, szóval ők egymáshoz közelednek. Majd kiderül mi sül ki belőle.
2010. ápr. 13. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
LMP seknek van esélye néhány helyen de az MSZP sek ott léptek vissza ahol az LMP jol áll. Ott nem ahol ök is , de szerintem ez forditva megtörténhet... De nem tom ... Talán a Jobbik is visszaléptet egy helyen a LMP nek :D Az pro lenne :D
2010. ápr. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nem tudom miért,nem akarok senkit sem provokálni .De nekem az az LMP dolog nem igazán tiszta.Túl gyorsan jöttek és győztek úgy hogy előzmények sem voltak vele kapcsolatban.

Ráadásul már jönnek a hírek,hogy az Mszp közeledik az Lmp felé.Hááát,nem tudom mi lesz ebből.

2010. ápr. 13. 16:03
 7/10 anonim ***** válasza:
49%

ez merő találgatás, egyáltalán nem biztos, hogy mindenki és csak ugyanazok a személyek elmennek újra szavazni. Az sem biztos, hogy ugyanarra az emberre fognak szavazni. Az sem, hogy mondjuk ha elöszőr MSZP jelöltjére szavazott, ha az visszalép, akkor arra adja a voksát, akit mondanak neki.

Én pl a Jobbik jelöltjére szavaztam és bármit csinál a második fordulóban a Fidesz jelöltre fogok szavazni. Akár ott lesz a Jobbikos jelölt, akár nem.

2010. ápr. 13. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%

Én hű és gerinces ember vagyok. Első fordulóban a Jobbikra szavaztam mert szívvel, lélekkel és ésszel a programjuk mellett vagyok és teljesen egyetértek vele. Éppen ezért a második fordulóban is teljes mellszélességgel szavazok ugyanúgy a Jobbikra.


Szerintem a második fordulóba a nyugdijas mamák/papák már nem lesz akkora kedvük ismét besétálni és Xelni. Viszont a Jobbikos szavazók a legaktívabbak az összes párténál. Tehát igen. Van rá esély, hogy fordul a kocka az MSZP és a Jobbik között.

2010. ápr. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
38%
Milyen koalíció b@zdmeg, nem igaz ez a sok gyökér.
2010. ápr. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
az LMP egy mocskos szdsz utópárt, a média meg agyonreklámozta, ha fele ennyit beszéltekvolna a jobbikról, ők nyertek volna (vagyis az mszp-tsimán leverték v.na)
2010. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!