Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz a saját "munkásőrségé...

A Fidesz a saját "munkásőrségét" szervezi és erősíti?

Figyelt kérdés

A Terrorelhárítási Központ újabb 1,4 milliárd forintot kap a költségvetés általános tartalékából.


Ezt is az Orbán által már-már kötőszóként használt "népakarat"-tal indokolják, mint ahogyan a kommunisták indokolták "demokráciá"-val a saját párthadseregük létrehozását?

A célja is az lesz, mint a munkásőrségnek? Megfélemlítés, a párthatalom biztosítása és megmozdulások elnyomása?


2010. dec. 17. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem
2010. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen
2010. dec. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

A TH Orbán személyes serege.

A volt főtestőre lett a vezetője.

2010. dec. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
62%
Nem hiszem,bár tudja az ördög...
2010. dec. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
61%
vhogy úgy,ez lesz az új ÁvÓ
2010. dec. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem inkább Gestapo, vagy ÁVO félék lesznek mint Munkásőrség.
2010. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
68%

szerintem meg nem lesz semmiféle magánhadsereg, elvégre a sündőrség is ott van neki!

Ez megint csak pénzlenyúlásra jó!

2010. dec. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nem, kérdező, teljesen jó volt eddig, amikor a biztosítási feladatok ki voltak szervezve baráti (szoci érdekeltségű) magáncégeknek.
2010. dec. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem már az In-Kal Sec.-tól is felfordult a gyomrom. Magánkommandósok????? Rohadjatok meg!

Azért a terrorelhárítási központ komolytalanságát mi se bizonyítja jobban, mint az ország legveszélyesebb terroristája: (Budaházi)??????.......nevetséges mit művel a hatalom azzal az idiótával.

Mutatnék Én pár igazi terroristát Orbánnak, Pintérnek.


Amikor megalakult a központ szépen felsorakozott a sok rendőrbácsi (maszk nélkül). Tudom szép szál legények, félelmetesek:). Csak éppen egy terrorszervezet, a lehető legtöbb információt gyűjti az antiterrorista egységek tagjairól. (nevetséges, hogy pl.: az iwiw-en büszkén hirdetik, hogy pl. melyik bevetési főosztályhoz tartozik. Fényképet rak a családjáról, barátairól láthatóak a kapcsolatai. Majdnem 6000 rendőrséghez köthető ember van fent különböző közösségi portálokon. Aztán majd a szépszál legényekkel, vagy családjukkal történik valami, mert a felsővezetés hencegni akart, meg félelmet kelteni.

Gratulálok! Megint a rendőr fog szívni, akinek jobb dolga is van, mint nagypofájú, kopogtatócédula-hamísitó emberkékhez kivonulni. De ugye ő is pénzből él, nem ellenkezhet a főnökeivel. (mi sem bizonyítja jobban mint a kormányváltás utáni főrendőr-tisztogatások)

Nagyon jó lenne egy országos rendőrsztrájk, ami rámutat erre a problémára. A rendőrök nem arra esküdtek, hogy bírságbehajtó csicskák legyenek.

Jó lenne egy fórum, ahol a rendőrök elmondhatnák min változtatnának és a civilek láthatnák, hogy nem minden rendőr ért egyet a jelenlegi szabályozással.

Nagyon nem lesz ennek jó vége....

"Z"

2010. dec. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A magja már megvan a TH képezi. Már csak a gárdistákat kell egy kicsit átszervezniük.
2010. dec. 21. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!