Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Főzőrandiról tapasztalatok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főzőrandiról tapasztalatok? Rapidrandi.hu szervezi a Chefparadeval együtt.

Figyelt kérdés
Mennyire stimmelnek a korosztályok? Tényleg jó vegyesek? Nincs az, hogy van 15 30-on felüli nő és 15 23 éves fiú, ugye? Öcsémnek gondoltam meglepetésként szülinapjára, 28 éves, de nem szeretném, ha a nők mind 35 körüliek lennének... mert az tényleg jóóó nagy meglepetés lenne...
2011. aug. 16. 18:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Amennyire én tudom, eleve korosztályonként szervezik, vagyis csak egymáshoz korban illők kerülnek össze.
2011. aug. 16. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Hát, én most néztem a jelentkezési lehetőségeket, így írja:

Hölgyek (21-37) Urak (23-42)

Pont ezért kérdeztem, hogy gyakorlatban mi a tapasztalat. Mert az azért elég kellemetlen lehet, ha pl a 28 évével ő a legfiatalabb az egész társaságban (és most nem az 1-2 év korkülönbségre gondolok, az belefér)

2011. aug. 16. 18:44
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy nagyon jó meglepetés ajándék.

(sajnos érdemben nem tudok nyilatkozni)

2011. aug. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!