Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyit ér a kormányszóvivő...

Mennyit ér a kormányszóvivő frizurája?

Figyelt kérdés

Nagy Anna kormányszóvivő négyhavi fodrász-számlája 128.000.

Ez havi 32.000 Ft.


Ilyen a Fidesz-féle takarékos állami működés?


2011. jan. 5. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
47%

meg szeretnéd skalpolni vagy miért kérded?:)

De ha úgy adod el nem ér annyit! (csak arccal) erre vigyázz.


Kérdésedre visszatérve, egy normális fodrászatban, egy festés, beszárítás, vágás, olyan 8-15 között van vidéken.

Ha 2 hetente jár el fodrászhoz, (amit kétlek, mert szerintem hetente 2x minimum jár) akkor egyből megvan ez a 32ezer forint. Nem ritka, nekem is van ismerősöm akinek a fodrász mossa a haját hetente 2x kedden pénteken, és akkor ha kell akkor vág belőle egy picit. Így tudja elérni hogy mindig PONT ugyanolyan a frizurája (amire kényesen ügyel).


A kérdésed másik (erkölcsi) részével, teljesen egyetértek. Sok kicsi sokramegy, pláne ha azt vesszik mennyi embernek tudna segíteni nem havi 30 hanem már havi 6-7 ezer forint többlet is. Ilyenszempontból ÉN is pénzkidobásnak, illetve bizonyos szempontból pofátlanságnak tartom, hogy (ezekszerint) nem önköltségen csináltatja meg a frizuráját a néni.

2011. jan. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
mi a problémád pesten a jó fodrászok tényleg ilyen árban vannak ahogy az előző írja egyébként a kormányszóvivő csak költsön már magára csak nem lehet igénytelen aztán még ezért is megszólnának minket az euban. Jófizetést kapnak egyébként biztos telik neki rá.
2011. jan. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
58%

"egy normális fodrászatban, egy festés, beszárítás, vágás, olyan 8-15 között van vidéken. "

Vidéken tényleg ennyi lenne? Akkor én jó fodrászhoz járok.. :)) Szolnokon élek, akihez én járok 4500 Ft-ért fest melírt, mos, szárít, szükség szerint vág is. Persze ritkán járok, kéthavonta, sőt néha több is, én még ezt is sokallottam, ezek szerint nem drága.

Anyukám hetente jár, mossák, becsavarják, búra alá ül szárítani, majd feltűzik... baráti ár van kialkudva, évek óta ehhez a fodrászhoz járunk. (nem tudom mennyit fizet, de nem sokat... amúgy nem járna hetente, mert annyi pénzünk nincsen..)

Bocsánat az offért, a kérdéshez nem igazán tudok hozzászólni. :(

2011. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
95%
Mi olyan meglepő ezen kormányszóvivőnek nem sok ez a pénz. Normális embereknek meg fél fizetés ez mindenhol így van a világon.
2011. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
41%

a kérdésre nem válaszolt senki!

nekem semmit

2011. jan. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!