Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Daróczi...

Mi a véleményetek Daróczi Dávid-a volt kormányszóvivő-haláláról?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 4. 10:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mik a részletek, amúgy egyszer mindenki meghal.
2010. ápr. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

A Liptai aktuális pasija? Meghalt? Ezt nem hallottam...

na most rákerestem...öngyilkos lett? Na ezzel tele lesznek a lapok

2010. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem érdekel különösebben. Sajnálom, mint embert, kész.
2010. ápr. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hú most olvasom, nagyon sajnálom.
2010. ápr. 4. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
51%
Nem érdekel. A többi mszp-s politikus követhetné.
2010. ápr. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
A halálának körülményei meg a bulvár része a dolognak nem nagyon érdekel, de a putrisorból küzdötte fel magát a legmagasabb pozíciókba azért mindenképp nagy tisztelet jár neki. RIP.
2010. ápr. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Furcsának találom, hogy valaki, aki annyira mélyről indult, mint ő, és aki mindent elért, amiről mások csak álmodoznak, miért vet önkezével véget az életének. Bár politikailag nem egy oldalon álltunk, mégis megdöbbentő a halálhíre.


Cigány származású volt, mégis tanult, intelligens ember lett belőle. Bár nem volt túl jóképű, mégis híres, sikeres, gyönyörű nőkkel került közelebbi kapcsolatba. (Pl. Orosz Barbara, Liptai Klaudia) Nem voltak anyagi gondjai, és jelenleg a magánélete is úgy tűnt, rendben van. Akkor vajon miért?


Találgatni kegyeleti okokból nem illendő. Nem valószínű, hogy valaha is megtudjuk a valódi okokat. A magam részéről csak azt kívánhatom neki, hogy nyugodjék békében!

2010. ápr. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Leszarom
2010. ápr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

" Akkor vajon miért?"


Arra nem is gondoltál, hogy nem ilyen felszínes dolgok miatt, mint karrier, nők, pénz? Nem csak ez létezik a világon.

2010. ápr. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

12:51:


Nem hinném, hogy akár az ember érzelmi élete, párkapcsolata, akár a mindennapi megélhetése a "felszínes dolgok" kategóriájába lenne sorolható...


Én csak azt tudom, hogy kívülről nézve teljes, boldognak mondható életet élt. Nem tudok, nem gyártok összeesküvés-elméleteket, és találgatni sem akarok. Arra azonban ezek után kíváncsi lennék, hogy szerinted "mi létezik a világon", ami fontosabb, és "kevésbé felületes dolog", mint a párkapcsolat, meg a megélhetés?

2010. ápr. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!