Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mennyit keres egy ápoló...

Liz100 kérdése:

Mennyit keres egy ápoló külföldön? Egyáltalán megéri-e kimenni? Melyik ország az, ahol nagyon hiány van belőlük?

Figyelt kérdés
2011. márc. 6. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
A külföld elég tág fogalom.
2011. márc. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
amerikába elég keresettek aránylag rosszul keresnek az ottani élethez képest viszont kapásbol kapsz munkaválaloit amivel aztán nézelődhetsz más állás után addig is kinnvagy legálisan és magyar viszonyokhoz képest jol keresel
2011. márc. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ebben túl járatos, de az biztos hogy nématországban vagy angliában eltudnál helyezkedni!


Ismerősöm Németországban dolgozik mint "segédmunkás" havi 1.000.000 Ft-ért (bár nagyon sokat kell dolgozni)! Nem tudom elképzelni hogy egy képesített ápoló kevesebbet kapna! Nem egyszerű elhelyezkedni és kell a nyelv is! Itthon az ápolók égy év alatt sem keresnek sokkal többet mint egymillió!!

2011. márc. 6. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Franciaországban egy ápoló ha havonta kétszer vállalja a 24 órázást akkor 750.000ft körül van 1 havi fizetés.

(és ha jól tudom itt fizetik meg legjobban az ápolókat)

2011. márc. 7. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Megéri, jól fizetnek kint, és az USA-ban is, de itt van Ausztria, Németország, Hollandia, szóval nem kell hatalmas távolságokban gondolkoznod. Ha diplomás ápoló vagy és beszélsz angolul, de a német még jobb,akkor nem kell aggódnod.
2011. márc. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Létezik az Európai gondozási tanúsítvány. Aki kiváltja/megkapja annak többé nem lesz állás gondja. Európában Ők a legkeresettebbek és az egyik legjobban fizettettek
2022. okt. 9. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!