Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért az ilyen buta emberek...

Miért az ilyen buta emberek parádéznak a magyar médiában?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=yVgE1GKdVoM&feature=related


Felháborodtam ezen a videón!


Az atv hozta a színvonalatlan színvonalat - szokás szerint. Én viszont hallottam már LMP-s értelmes módon nyilatkozni.

De ez a p*csa miről nyivákol??? Hogy lehetett ilyeneknek arra jogot adni, hogy a Parlamentbe beülhessenek?


Beszél itt arról, hogy az alapvető gond nem a kulturális, etnikai különbségek miatt van, hanem a mélyszegénység miatt... Biztos a mélyszegénység miatt is, de az ilyen undorító módon élő, viselkedő cigányok ezen nem is próbálnak javítani!

A mélyszegénységből úgy lehet kimászni, ha az ember dolgozik, tanul, normálisan viselkedik... Ezzel szemben azt látjuk, hogy a cigány egyáltalán nem akar dolgozni, a férfi esetleg vasazik, a nő szül 10-12 gyereket, hogy az idő alatt se kelljen neki, később pedig tud arra hivatkozni, hogy a sok gyerek miatt nem kell sehova (mert még nem érte el a nyugdíjkorhatárt, mivel 14 évesen nekiállt a gyerekgyártásnak). A gyerek sem lesz különb, óvodába alig jár, iskolából lóg, elvégez vért izzadva 5 osztályt, aztán kimarad... Az ördögik kör folytatódik.

DE sok esetben a jómódú cigánycsalád sem jobb. Ott sem igen dolgoznak, Isten tudja, hogy honnan van pénzük, mégis agresszív, buta, megnyilvánulásukból üvöltő banda...

A RITA KIVÉTELNEK TISZTELET! Én is ismerek ilyen ritka kivételt - kb. 2-3 családot -, de hol van az ahhoz képest a 100-150 rossz családhoz képest, ami szintén fellelhető CSAK AZ ÉN ismertségi körömből...

Tényleg nincs kulturális, etnikai eltérés?

A magyar, ha szegény, inkább arra törekszik, hogy a becsületesen megszerzett kis jövedelméből etetni tudja azokat a gyerekeit, akiket be mert vállalni (egyre kevesebb, sajnos), a gyermek a legjobb szintű oktatásban részesülhessen, hogy az ő jövője jobb legyen...

A RITA KIVÉTELNEK TISZTELETLENSÉG! Én is ismerek persze nem becsületes magyar családod - kettőt, hármat -, de hol van ez ahhoz a 300-400 becsületes magyar családhoz képest, akik viszont a pozitív példát támasszák alá?


És akkor jön egy kitudjahonnanjövő nő, aztán ossza az észt? Fogadni merek, sosem voltak problémás cigány szomszédjai, különben megülne a kis valogán, nem pattogna...


Szánalmas az egész!


Isten áldja a Gárdistákat, a Szebb Jövőért dolgozó polgárőröket, Vona Gábort!


Mikor én gyermeket vállalok majd, nem akarok attól rettegni, hogy lehet, mire hazaér az iskolából, megverik, kirabolják, megszégyenítik, leköpdösik, terrorizálják, csak mert nem "rajoskodik".


Szeretnék gyermeket vállalni, nem akarom elhagyni a Hazámat ilyen szennyek miatt... Hazánk talpraállítását nem a legújabb adókulcsok és egyebek fogják megmenteni, hanem az, ki kikerülünk a népesedési csapdából, újra merünk gyermekeket vállalni, akiket bátraknak, értelmeseknek, erőseknek, becsületeseknek nevelünk, hogy Magyarország mindig Magyarország maradhasson.


Arról a nagyszerű és "újszerű(?????) ötletről", miszerint a magyarok és a cigányok járnak egy iskolába, az a véleményem, hogy most is ez van, rengetegen szenvedünk is ettől...


Az ilyen hírcsatornákat tényleg le kellene dózerolni, behinteni sóval, mert... leírtam, hogy miért.


Fiatal, egészséges gondolkodású kortársaimat pedig szeretném arra felszólítani, hogy tanuljanak, éljenek becsülettel, tiszteljék a szüleiket, tiszteljék a magyar hagyományokat, tiszteljék a Hazánkat. A jövő BENNÜNK van, nem pedig az ilyen habzószájú szörnyetegekben és szörnyellákban, akiket a videó is bemutat...

Ne hagyjuk el országunkat, inkább dolgozzunk érte! Ismét legyen a magyar híres az eszéről, szívéről!


Szebb Jövőt!


Egyszerűen egy lány


2011. márc. 12. 13:39
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
36%

Te... kis XXI. századi Göbbels!


"nem akarom elhagyni a Hazámat ilyen szennyek miatt."

Pedig -azok alapján amit leírtál, és ahogy fogalmaztál- mindannyiunknak ez lenne a legjobb megoldás!

2011. márc. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
Véleményed a "Göbbels" leírása után semmisnek nyilvánítható.
2011. márc. 12. 14:15
 3/31 A kérdező kommentje:
Egyébként így elolvasva az írásomat, van benne jó pár elírás, vállalom, mielőtt valaki ebbe kötne bele. Nem szuperál a billentyűzetemet, én pedig gyorsan próbáltam leírni.
2011. márc. 12. 14:21
 4/31 anonim ***** válasza:
48%

ennyi atv színvonal


az első meg megbuknak 1 iq teszten :D

2011. márc. 12. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
65%

ja persze a jobbik randalírozik


ilyen nagyon okos a stúdióból mindenki csak a helyiek véleményét nem akarják kimondani


meg amit a barikád készített videót és a kamerák elött fenyegette meg az időseket 1 kis suhanc

+ akkor lop valaki fát a kamerák előtt


atv t be kell záratni hazudnak reggel délbe este

2011. márc. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
65%

"Te... kis XXI. századi Göbbels! "


ez most bóknak veszem :)

2011. márc. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
75%

"Beszél itt arról, hogy az alapvető gond nem a kulturális, etnikai különbségek miatt van, hanem a mélyszegénység miatt... "


az én nagyszüleimnek sem volt semmije a háború után

a semmit szó szoros értelembe kell venni


mégse loptak

miről beszélünk akkor?

2011. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
21%
...Annak is szántam!
2011. márc. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

""Beszél itt arról, hogy az alapvető gond nem a kulturális, etnikai különbségek miatt van, hanem a mélyszegénység miatt... "


az én nagyszüleimnek sem volt semmije a háború után

a semmit szó szoros értelembe kell venni


mégse loptak

miről beszélünk akkor?"


Ezaz! Erről van itt szó! Mi is szegények vagyunk, szegényebbek, mint a szomszéd utcai putriban élő cigánycsaládok, akik függöny helyett farmerszoknyát használnak, de minden hónapban a segély után élvezeti cikkekre hatalmas összegeket hagynak a boltokban, mégsem vagyok analfabéta, egyetemre készülök - még ha levelezőn is, munka mellett -, a szüleim pedig sosem loptak...

És még nagyon sok ilyen példa van! Szerencsére!

2011. márc. 12. 15:18
 10/31 anonim ***** válasza:

"...Annak is szántam!"


ok szánd annak


komolyan nem veszed észre magad?

2011. márc. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!