Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Csak én emlékszem úgy, hogy a...

Csak én emlékszem úgy, hogy a Fidesz kevés ígéreteinek az egyike az volt, hogy megemelik a családi pótlékot, és a gyes-t, amit a "büdös-rabló" szocik befagyasztottak?

Figyelt kérdés
Erre ma bejelenti matolcsy főrabló, hogy jövőre befagyasztják mindkettőt. Megjegyezném, hogy most is kb. kétszáz forinttal kevesebbet kapunk, mint tavaly.
2011. szept. 30. 19:06
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
91%
az ellentétét kell venni mindig amit a fidesz mondd.
2011. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
89%

Emberek, mikor veszitek már észre h a kettő tök ugyanaz a banda, csak más névvel operál? Nem is tudom mit vártak az emberek...

Persze ha szocik vannak akkor az a rossz- mert jó nem volt ezt kár tagadni

Ha fidesz van akkor az is rossz- mert ugyanazt csinálják

Mindegyik azt mondja ő aztán rhadtul másképp csinálná és mégis ugyanazt művelik! Persze ellenzékként könnyű verni a palávert de mikor bizonyítani kéne vhogy egyiknek sem megy. Szánalmas mindet el kéne tiltani, és teljesen friss emberekkel feltölteni a parlamentet, v csimpánzokkal, lehet azzal is előrébb lennénk!

2011. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
100%
meglepődtél?
2011. szept. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%

ma 19:13

Tudod,hogy mennyire igazad van???Pontosan úgy van ahogy te mondod.Egyik kutya másik eb.

2011. szept. 30. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Nem lepődtem meg, de kíváncsi lennék a fideszre szavazók NORMÁLIS véleményére, ne csak mer az emút nyóc év-et szajkozzák!
2011. szept. 30. 19:32
 6/31 anonim ***** válasza:
70%
Én nem szavaztam a fideszre, sem az mszp-re, de el tudom magyarázni a dolgot. Mivel az elmúlt nyóc év szar volt, az emberek biztosra akartak menni, h más kerüljön hatalomra, az más kérdés h ez se jobb, de ha valami nyóc évig rossz volt, akkor mindenképp ki akarsz próbálni valami mást is nem? NA az más kérdés h csöbörből vödörbe estünk!
2011. szept. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
29%

Amikor egész Európa lejtőn van, nem csoda, ha Magyarország sem tud éppen ellenkező tendenciát produkálni, és bővíteni a juttatásokat. Ez nem csoda. Annál is rosszabb a helyzet mindenütt mint volt, és ezért nálunk itt is egyre rosszabb.

Amúgy pedig akkor kampány volt...

2011. szept. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
94%

Én is arra tippelek,hogy 8 év szar kormányzás után már mindegy hogy ki csak ne az MSZP legyen alapon szavaztak sokan a fideszre.Mondjuk én felfogtam,hogy szarból ők sem fognak tudni várat építeni,és a sok adósságot valahogy ki kell termelni,így lesznek megszorítások..De ha az Mszp maradt volna akkor is ugyanezek a gondok lettek volna,vagy még rosszabbak.

Talán a legjobb lenne,ha egy teljesen új ,idegen arcokkal teli párt jönne,akik ha kell katonai diktaktúra lenne,és végre rendet raknának kis hazánkban..Hogy végre ne kelljen félnem délelőtt mert 4 cigány jön velem szemben,vagy ne kelljen a vidéki bácsinak éjszaka ezer lakattal bezárnia kis házát,mert tudja,éppen most pustítják el a napi termését..

2011. szept. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Lehetőleg a kérdésre válaszol utolsó.Nem azt kérdeztem, hogy ki-kire-miért szavazott!
2011. szept. 30. 19:48
 10/31 anonim ***** válasza:
64%

" de kíváncsi lennék a fideszre szavazók NORMÁLIS véleményére, ne csak mer az emút nyóc év-et szajkozzák!"


Erre válaszoltam!

Amugy meg mégis mi a bajod??? Kampány idején mégsem mondhatja egyik párt sem,hogy

"szavazzatok rám,és ígérem hogy hamarosan befagyasztoma béreket,lecsökkentem,majd megszüntetem a családi pótlékot,és agyest is.Ígérem,hogy ahogy nyugaton itthon is bevezetem a 6 hét szülési szabadságot,és utána vissza kell menni dolgozni."


Nos szerinted???Ki az a hülye aki elhitte minden ígéretét??Vagy bárki ígéretét??

2011. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!