Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek nem a szegényeket...

Szerintetek nem a szegényeket kéne támogatni a kormánynak?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 13:52
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/152 A kérdező kommentje:
Ígérgették hogy kevesebb lesz az áfa meg minden és erre a gazdagokhoz átpártolnak hazudozó utolsó patkány a fidesz.
2011. ápr. 10. 13:53
 2/152 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem egyszerűen a szorgalmat és a becsületes, hasznos munkát kéne támogatni és akkor mindenki azt akarná csinálni és mennénk is valamire. (annyira logikus, hogy valami hihetetlen, mégsem csinálják -.-')
2011. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/152 anonim ***** válasza:
69%
Hát, most nem azért, de kevesebb lett az ÁFA az alapélelmiszerekre...
2011. ápr. 10. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/152 anonim ***** válasza:
73%

"Ígérgették hogy kevesebb lesz az áfa meg minden és erre a gazdagokhoz átpártolnak hazudozó utolsó patkány a fidesz."


Ígérgettek ezek mindent. Aki egy picit is ért a politikához, az tudta, hogy a Fidesz valószínűleg nem a szegényekre akar építeni. Maradjunk annyiban egyébként, hogy a tehetősebbeknek valóban csökkentettek. Ez amúgy várható volt. A legjobb példa a szegény ellenességre például Tarlós.

2011. ápr. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/152 A kérdező kommentje:
Szerintem a gazdagokat ok támogassák de úgy kéne mint a diákhitelt szépen fizesd vissza kiscsákó na így lenne jó:D:D
2011. ápr. 10. 14:04
 6/152 A kérdező kommentje:
Az adórendszert vissza kéne állítani úgy jó volt ahogy volt .
2011. ápr. 10. 14:05
 7/152 A kérdező kommentje:

Egy dolgot kérek tőletek könyörgöm ne szavazzatok legközelebb a fideszre. Bár az is lehet hogy nem lesz több szavazás annyira belemásztak az alkotmányba lehet hogy csinálnak királyságot aki tüntet azt meg agyonlövik.


Ferike is ezt akarta szerintem a fidesz is azt akarja majd higgyetek nekem most még behúzták fülüket farkukat de ha elmegy az euelnökség {most velük foglalkoznak} akkor lesz idejük azon törni a fejüket hogy adóztassák meg a fizikai munkást még jobban szerencse hogy ott a jobbik.

2011. ápr. 10. 14:09
 8/152 A kérdező kommentje:

Javaslom nektek :

ferigyerek viktor vitéz

és

belga politikusok cimű zenéket

2011. ápr. 10. 14:16
 9/152 A kérdező kommentje:
Még egyszer könyörgöm ne szavazzatok rájuk.
2011. ápr. 10. 14:17
 10/152 anonim ***** válasza:
48%

na figyelj, szerintem ne itt kampányolj!

"de úgy kéne mint a diákhitelt szépen fizesd vissza kiscsákó na így lenne jó:D:D"

ebből a szövegből nekem az jön le ,hogy lehetsz úgy 14 éves kb.

2011. ápr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!