Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Kormány azon Orvosoktól,...

A Kormány azon Orvosoktól, Orvos Szakértőktől, leszázalékolttól a teljes vagyon elkobzást alkalmazza akiknek közrehatásuk volt van a rokkant nyugdíjazásban. Miért nem ezt alkalmazza A Kormány?

Figyelt kérdés
Mert akik ebben partnerként közreműködtek azokkal ezt kellene tenni a jövőben is. Mert ezt meggyőződésem hogy nem azok fizették , fizetik le az orvosokat akik éhbérért dolgoznak, vagy a megélhetésükért harcolnak ez a milliós rétegeket érintheti csak akik megvásárolták vagy továbbra is megvásárolják a a leszázalékolásukat. S javaslom a Kormánynak vizsgálja meg azt is hogy miért fordulhatnak elő ilyen megkárosítások, ha kevés a bér akkor azokat kell megoldani, nos ekkor minden másképpen működne Hazánkban.De mind addig amíg a Világon Magyarország az egyedüli az indokolatlanul magas béraránytalanságokban addig nem lesz Magyarországon igazság.Magyarországon A dolgozói bérek még a tíz százalékot sem éri el a környező Országokét, viszont az árak ott vannak Hazánkban, mint a környező országokban, sőt az üzemanyag árak a leg -magasabbak, s mindezek a diszkriminációt valósítja meg Magyarországon. Igen itt az ideje hogy a Kormány megváltoztassa ezeket drasztikus megoldásokkal, Amelyik orvos szakértő közreműködött a leszázalékolásokban azoktól a betegekkel együtt teljes vagyonelkobzást alkalmazni.
2011. ápr. 17. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt nagyon rosszul látod. Egy gazdag ember nem fogja magát leszázalékoltatni, mert ugyan minek tenné. Pontosan azok százalékoltatják le magukat csalással, akik nem akarnak dolgozni, vagy még inkább dolgozni akarnak, és mellé még felvenni a plusz pénzt is. Biológus, kutató vagyok, elég jól rálátok erre a dologra. Sok orvosnak elég egy-kétszáz ezer is és megoldja hogy meglegyen a leszázalékolás. Annyit meg bárki rátud szánni ha komolyan akarja.
2011. ápr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Írd meg Viktor királynak!Amit írtál pedig húzd le a wc-n!
2011. ápr. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Egyik ismerősöm vezető beosztásba dolgozott, de ütközött a törvénnyel s a továbbiakban vezetőként nem dolgozhatott, pénze volt van is jelenleg is, s három éven belül leszázalékolták, pedig még betegként nem ismertük, megkérdeztem tőle hogyhogy leszázalékoltak, a válasza az volt ebbe a tetves országban pénzért mindent ellehet érni.Furcsa hogy én inzulinos cukros, magas vérnyomás,szívérrendszeri s térdprotézissel nem százalékoltak le, igaz már nyugdíjas lettem időközben.

Ja, a második valószínűleg érintett válaszolónak , igen a Gazdasági Miniszter olvasta bejegyzésemet mivel telefonon tájékoztattam , meggondolandó jó ötletnek bizonyul, Kormányülésen megvitatják ezt is.De ez lenne az igazságos nem ?

2011. ápr. 17. 14:24
 4/5 anonim ***** válasza:
Ütközött a törvénnyel. Így azért más a színezete a dolognak. Egyetértek veled kérdező, a csalókat meg kellene példásan büntetni. De minden téren.
2011. ápr. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tudod, sajnos van olyan, hogy korrupció.Tehát a pénzeszsák, aki megvette jó pénzért a rokkantságát, az jó pénzért majd gyorsan újra "egészséges" lesz, mikor érzi,hogy baj baj van.

Tehát fogadni mernék, hogy a szegény és valóban rokkant emberek vagyona lenne leghamarabb elkobozva és azoké az orvosoké, akinek nincsen sógoruk-komájuk a megfelelő helyeken.

2011. ápr. 17. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!