Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Magyarország már nem lesz...

Magyarország már nem lesz jobb, csak rosszabb?

Figyelt kérdés

Annyire elszomorító, hogy EU-ban vagyunk, és szinte mindenkitől azt hallom, hogy EU-s szinvonalban a magyarok vannak legutolsó helyen,

De, bármire térünk ki beszélgetni, azt mondják, hogy bezzeg Ausztriában, bezzeg Németországban 10 szer annyit keresnek, és 4 szer olyan olcsók a dolgok, benzin, meg minden.

Meg, hogy kapunk EU-s támogatást, és azt lenyúlják a politikusok, meg soha nem készülnek el időben, meg kilopják az utakból az anyagot, ezért szakad be az autópálya, meg mennek tönkre 2 év alatt a vadi új utak.

Persze lehetne rosszabb is a helyzet...

Azt mondja ismerősöm Ő már 40 éve vár arra, hogy jobb legyen Magyarország.

Itt már nem lesz jobb, csakis rosszabb?


2011. máj. 21. 08:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
35%

Jól látod, itt csak rosszabb lehet minden, hiszen meg kell csak nézni, milyen idióta törvényeket vezetnek be folyamatosan.

Én csak bátorítom a fiatalokat, hogy aki még érez magában energiát, az addig húzzon el innen, amíg lehet, mert ez egy süllyedő hajó, és még 10 éves távlatban se látok semmi javulásra való lehetőséget.

2011. máj. 21. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
29%

Magyarországnak, csak akkor lesz jobb, ha az EU felhozza valamennyire, önmagától szerintem képtelen felzárkózni ilyen korrupt vezetéssel.


Viszont ha kiesünk az EU-ból, akkor mindennek vége, mivel minden el van adva vagy adósítva, nincs már miből újrakezdeni a gazdaságot és a dolgokat...


Én emiatt is próbálok tartalékolni egy kis pénzt, ha esetleg eljön az a nap, hogy menni kell, akkor ne érjen meglepetés..

2011. máj. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
42%

HA kiesünk az EU-ból akkor a külföldi befektetők, és multik 70% a szerintem azonnal távozni fog, mert nem látnak majd garanciát arra, hogy a profitjuk az ő kezükben marad.


Ez katasztrófához fog vezetni a hirtelen felszabadult munkanélküli tömegek miatt, másrészt meg a hirtelen bevételkiesés miatt az államnál..

2011. máj. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%

Ne kiabáljuk el, de békés úton nem hiszem, hogy jobb lehetne itt bármi is.

A nem békés út pedig lutri.

2011. máj. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
57%

Csak rosszabb lesz. Vagy látja bárki bármilyen kézzel fogható jelét bármilyen javulás, fejlődés lehetőségének?


És nekem nem az fáj a legjobban, hogy Németországban mi van, hanem az, ami Szlovéniában van. Kb. ugyanonnan indultak mint mi, és ma már gyakorlatilag utolérték Ausztriát. Mindenütt látható az országban a jólét, a harmónia, a rendezettség. De hozzánk képest a többi hasonló kategóriájú országban is van fejlődés, haladás (Csehország, Szlovákia, Lengyelo., Baltikum), csak itt tart tényleg 30 éve ez a permanens elnyomorodás. Szégyen, hogy a szocializmusban még az elsők voltunk, a kapitalizmusban meg egy agonizáló pária lettünk.

2011. máj. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
37%
Addig szórakoznak amíg megszűnik az EU és mindenhol rosszabb lesz...
2011. máj. 21. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
44%

amíg a helyi újságban azt olvasom, hogy eddig nem volt idő leülni a befektetőkkel akik a városunkban szerettek volna települni és munkahelyeket létrehozni de majd MOST, addig ez lesz!!

Megjegyzem már tizenéve ugyanaz a polgármester. (14000 élünk ebben a városban de nincs egy olyan cég se ami foglalkoztatna 100 embert) Mindenki a zsebét tömi.

2011. máj. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%
Amíg ez a jelenlegi társadalmi rendszer fenn áll mi mindig csak gyarmatok leszünk.
2011. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

09:07

amúgy ez egyre reálisabb veszély, de igazából nem tudom h az vajon előny lenne-e vagy hátrány

mindenesetre az erősebbek (Németo, Franciao) gondolhatjátok milyen szívesen vonulna ki a frászba az EU-ból ... ők csak szívak

2011. máj. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Az állam tökéletesen kezelné a válságot, ha nem lenne lakosság...
2011. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!