Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » MSZP 2014: jobb/rosszabb...

MSZP 2014: jobb/rosszabb eredmény, vagy kiesik a parlamentből?

Figyelt kérdés
2011. szept. 29. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
65%
Ugyanez a kérdés vonatkozik a FIDESZ-re is
2011. szept. 29. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
79%
Talán még jobb eredményt is ér el! Már nem mintha több szavazója lenne, csak még kevesebben fognak elmenni szavazni.
2011. szept. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 mokkacsino ***** válasza:
72%
Mit szólnátok egy üres parlamenthez? ;)
2011. szept. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Vagy sokkal rosszabb, vagy kiesik. A programnélküliség, a hitelvesztés, a mozgósítási képesség szinte teljes hiánya, a belső megosztottság mind a megsemmisülés irányába mutat. A párt már ma is csak a nosztalgia lélegeztetőgépén üzemel. Ez még elég lehet egy ideig valamire, de középtávon már semmire.


Ha Gyurcsányék tényleg kiválnak, és új pártot alapítanak, akkor az a legvalószínűbb, hogy egyik párt se jut be, kölcsönösen kioltják egymást.


És mint baloldali szavazó (aki nem hajlandó többé az MSZP-re szavazni) ebben a szakszervezetből kinőtt új pártcsírában bízom, amit Kónya Péterék csinálnak. Látszik, hogy ők nagyon erőteljesen építkeznek, és már Orbánék is komolyan veszik őket, ezért akarták betiltani a hétvégi tüntetésüket.

2011. szept. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
69%
Kiesik, megy a Fidesz után.
2011. szept. 30. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
36%
Legjobb lenne ha mind a két nagy párt megszünne és az új kötelességérzékelő új pártok alakítanának koalíciót. Remélem azok majd nem csak a pénzre/lopásra gondolnak majd. Szóval nem saját zseb tömésre és egymás elleni harccal hanem a nép érdekével foglalkoznának!!!
2011. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Gregfulop válasza:
74%
Elég érdekes kérdés. Az a legnagyobb probléma, hogy bár én Jobbik szavazó vagyok, nem szeretném hogy a Jobbik kormányra kerüljön. Márpedig ha a Fidesz így folytatja, akkor itt jó eséllyel jobbik kormány lesz. Kiábrándult, kisemmizett emberek a radikalizmust fogják támogatni, hiszen semmi másban nem lehet bízni, lásd korábbi MSZP, mostani Fidesz kormányokat. LMP-ről azért nem érdemes beszélni, mert nem kínál se rossz se jó megoldásokat. Ők csak úgy vannak, és ez 3 év múlva nem lesz elég.
2011. okt. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
77%
Véleményem mindazon által, hogy kezdem megszokni, hogy egyik rossz után csak még rosszabb jön,elképzelhető, hogy egy átalakulással meg nyerheti a következő választást. Ez azért is meg alapozott teória mert a Fidesz semmit sem tartott be az ígéreteiből. Folytatja a sanyargatásunkat ok nem azt mondják, hogy 2x2 =4 hanem azt, hogy 2+ 2= néha 5
2011. okt. 6. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én jobbikos szavazó vagyok. Ne tessék ezért haragudni rám! :) Nem kell olyan komolyan venni a politikát! Aki nem úgy ugrál, ahogy a többi azt kicsinálják. Valahol mind egy kutya. Pénznek van hatalma, nem annak, aki a politikus(ez egy jó állás, olyan mint egy modell-karakter, arra szavazol, akivel azonosulni tudsz), mivel mindennek megvan az ára.

Azért fontos tudni mi a legjobb, legnyerőbb karakter. Próbálják úgy változtatni a karakterüket úgy, hogy minél kevésbé veszítsenek a hitelükből.

Ahogy én az embereket ismerem, és még sohasem tévedtem az eredményeket nézve a következő lesz a sorrend:

2014:

1, Fidesz-KDNP

2, Jobbik

3, LMP

4, MSZP(valahol holtversenyben LMP-vel)

MDF és régebbi próbálkozók sikertelen..

2011. okt. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Valaki0702 ***** válasza:
81%

1. JOBBIK 40%

2.FIDESZ-KDNP 30%

3.LMP 15%

4.MSZP 11%

5.DK 2%

6. MDF 1%

2012. márc. 13. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!