Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ki jöhetne szóba Vona Gábor...

Ki jöhetne szóba Vona Gábor helyett a Jobbik pártelnökeként?

Figyelt kérdés
Kiket láttok alkalmasnak erre a pozícióra?
2011. jún. 9. 21:16
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
27%
Az ördög
2011. jún. 9. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%

Morvai Krisztina.

Van egyfajta stílusa, de a szakterülete pont megfelelne.

Nő még úgy sem volt. :)


Amúgy teljesen mindegy, hogy kicsoda, az emberek a pártra szavaznak, nem az emberre.

Mármint jó esetben, főleg ha ismerik a programokat, és az alapján döntenek, nem a kereskedelmi csatornákból meg a kocsmában szerzik az információkat úgy általában.

2011. jún. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Amúgy teljesen mindegy, hogy kicsoda, az emberek a pártra szavaznak, nem az emberre.

Mármint jó esetben"


Magyarországon? Itt a választók emberek ELLEN szavaznak, nem pártra, nem pártelnökre. Idézetek: "Mindegy, csak ne a Fletó", "Orbánra soha", "arra a zs. Demszkyre?"


Jobbik pártelnök? Balczó.

2011. jún. 9. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
igen, mondjuk Balczó, mert Morvai hivatalosan nem kötelezte el magát, gondolom anyagilag nem éri meg neki. de miért kéne leváltani Vonát?
2011. jún. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
43%
Pörzse, vagy Gaudi.
2011. jún. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Egyetértek, Pörzse vagy Gaudi...
2011. jún. 9. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

"de miért kéne leváltani Vonát?"


Arab barátság, iráni forradalmi gárda, turul teszkó és egyéb hülyeségek, továbbá az ország 3/4-e jobbikos stb.

Jó lenne ha valami racionálisabb emberke kerülne oda...

2011. jún. 9. 22:16
 8/18 A kérdező kommentje:

Balczót én is támogatnám, Pörzse: nekem nem szimpatikus, bár karizmája lenne

Gaudi: se hús, se hal.

Morvai: elég karakán, bár néha vannak furcsa dolgai

2011. jún. 9. 22:18
 9/18 anonim ***** válasza:
Balczó. Gaudi nem Jobbik tag, csak a frakcióban van, Pörzséről nem tudom, hogy tag-e, de szerintem nem tudná betölteni a posztot.
2011. jún. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%
Sztem sem kellene leváltani a Vonát, amíg lassú de folyamatos növekedést mutat a párt, addig nem is merül fel senkiben, hogy rosszul csinálja (sztem sem csinálja rosszul). Ha mégis bekövetkezne, hogy leváltják, akkor a Balczót tudnám én is leginkább elképzelni a helyére, bár félő, hogy akkor a párt veszítene a radikalizmusából, amivel leginkább elnyerte az emberek szimpátiáját.
2011. jún. 10. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!