Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért nem jut eszébe az...

Miért nem jut eszébe az államnak az, hogy a gázáremelés meg a többi "segély" csökkentése vagy eltörlése helyett a miniszterelnök és az elnökök fizetését csökkentik?

Figyelt kérdés
Gondolok itt pl arra is, hogy a GYED et is csökkenteni akarják.Vagy Egy éves korig adják csak..vagy gondolhattok itt mindenre..:)
2009. márc. 26. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Mert az "elnökök" (bár nem tudom pontosan kit értesz ez alatt) ugyan sok pénzt keresnek, de az ő fizetésük összességében eltörpül a a különböző segélyekre költött pénzekhez képest. Ha a teljes parlamant ingyen dolgozna holnaptól, akkor se lenne érezhető a különbség egyáltalán a költségvetésben.
2009. márc. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
97%

Egymillió anyukától elég a (nekik) jelentéktelen 2000Ft-ot elvenni, Míg ezer "elnök"-től fejenként kétmilliót kéne ugyanazért a kétmilliárdért.


Amúgy szerintem csak az olyan segélyeket kéne megszüntetni ami már jóléti kiadásokra megy el egy családnál.

2009. márc. 26. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
És honnan veszel ehez ezer elnököt?
2009. márc. 26. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
A parlamenti képviselők minden kiegészítéssel kb ennyien lehetnek. Talán többet. Leginkább az arányok voltak fontosak. Anyuka sincs egymillió szerintem (sajnos).
2009. márc. 27. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
mert nem érdekli őket csak a saját zsebük.nekik elég a törvényes de nem etikus hozzáállás.egyáltalán minek 400 parlamenti naplopó?
2009. márc. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hehe viccelsz? A saját zsebüktől elvonni valamit? Nem gondolod komolyan xD


De ez tényleg szemétség...a nyugdíjasoktól a családalapítóktól a fiataloktól veszik el és megadóztatják a kajajegyet pedíg azt a vállalatok bőven adtak, mert levonhatták az adóból...afféle +segítség volt...

2009. aug. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
inkább a cigányoktól kéne megvonni a segélyt. Elvégre mindíg azon vannak h kezeljük őket egyenlően. Tessék..akkor nekik sem kell adni semmi többletet..:)
2009. aug. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
én eleve 2gyerekre fizetnék csak segélyt akinek 3-4-5-6-7 gyereke van az gondolkozzon el hogy hogyan fogja felnevelni és ne a segélyekre támaszkodjon egy normális családban 2-3gyerek van nem kell több !
2009. dec. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

megint én


és igen lehetne beszélni a cigányokról is hogy jaaaj de nem nézzük őket embernek van oka ha a merciből kiszállva rohan a segélyért ezt mind megszüntetném gondolkozzanak már

3napig karácsony azt mennek lopni bocs nem lopnak küzdenek a megélhetésért :)

nem vagyok rasszista nem így neveltek mert tisztelek minden etnikumú embert aki tisztességgel DOLGOZIK és van cigány barátom szeretem a családját is mert felvilágosult tanult emberek ! de sajnos ez ritka mint a fehér holló

2009. dec. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!