Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Akik azt mondják, a jelenlegi...

Akik azt mondják, a jelenlegi politikai élet minden szereplője távozzon, azok mit gondolnak, hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Mert azt látom, h sokan azt mondják, h ha le az mszp+szdsz-el, akkor le a fidesz-szel, mdf-el is. De akkor ki legyen a Parlamentben? Hívjunk ide egy királyt v mi? V anarchiát szeretnétek?
2009. márc. 29. 15:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hívjuk be az osztrákokat.
2009. márc. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Valami komolyabb válaszra számítottam... Ha "behívnánk" az osztrákokat, még ha jönnének is (ami teljesen kizárt sztem), eltörölnénk március 15.ét is? Csak h egy példát említsek.
2009. márc. 29. 17:51
 3/11 anonim ***** válasza:
78%
Kilépni az Unióból.Feloszlatni a Parlamenti Pártokat.Az Ő megmaradt fizetésükből lehetne az adósságokat törleszteni.Nem csak a népet kell sanyargatni.Nekik nem havi semmiből vagy éppen minimálbérből kell létezni.A többihez tul késő van,csak vergődünk mint a partra vetett hal.Egy államfő és minimális létszámu tanácsadó elég lenne.Vannak olyan emberek akik tettek valakikért jót.Ezekből kellene szavazással az állam élére állitani embereket.
2009. márc. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
56%
Vannak más pártok is ezen a 4-en kívül. Vannak, akik nem kaptak esélyt, új generáció, akit még nem fertőzött meg a hatalom, nekik kellene esélyt adni.
2009. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Királyt választatni az esztergomi püspökkel :)
2009. márc. 30. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

A kispártok közül szerintem egyedül a Jobbik esélyes, de azt meg sokan elítélik...

Valaki meg azt mondja szakértőkből álló kormány kéne. Ha szakértőkből álló kormány lesz, az mivel lesz jobb? A közgazdászok pont ugyanúgy szeretnek lopni, sikkasztani, nekik köszönhetjük az egész világgazdasági válságot.

2009. márc. 30. 19:08
 7/11 A kérdező kommentje:
Félreértés ne essék, én is örülnék ha valahonnan felbukkana egy ilyen csodatevő párt, v. amit a 2. válaszadó írt. Csak nem nagyon tartom elképzelhetőnek...
2009. márc. 30. 19:11
 8/11 anonim válasza:
Anarchiát.
2009. okt. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen!!! Az kéne lassan...
2009. okt. 26. 18:10
 10/11 anonim ***** válasza:
az ellenzék venná át az irányitást.
2010. máj. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!