Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikos polgármester Gyöngyös...

Jobbikos polgármester Gyöngyöspatán! Végre, van eszük az embereknek? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 23:17
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
61%

Hala a Magassagos Uristennek!!!!

Ami kesik nem mullik!Lesz meg Vona miniszterelnök! :)

2011. júl. 18. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%
Be is ba...na!
2011. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
78%

Az előfordul, hogy van eszük, de sokat nem érnek velük...

Az meglehet, hogy jó emberre szavaztak, de ő egy kanyit sem fog arra költeni, hogy a cigányokat feltegye a repülőre. A romák pedig maguktól egyáltalán nem mennek el. Ugyan az marad, legfeljebb egy kis fegyelemmel, vagy egy kicsit kevesebb bűnözéssel... De ha kell akkor összeszervezek egy szeretetszolgálatot, hogy gyűjtsünk a cigányok kitelepítésére, Amerikába vitelére.

2011. júl. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
95%
Csak annyit fűznék hozzá, hogy kisebb, néhány ezer lélekszámú településen szinte mindeg,y hogy az adott polgármester- vagy képviselőjelölt milyen párt színeiben mutatkozik. Az egyéni szimpátia, és a hallomások alapján döntenek.
2011. júl. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
87%
Csak örülni tudok neki. Néztem egy riportot amit néhány idős nénivel készítettek, és amikor elment mellettük vagy négy taknyos cigánygyerek, a nénik szemében félelem csillant. Ezt csak az tudja felfogni és átérezni, aki nap mint nap szembesül ilyesmivel. A patai emberek pedig végre boldogságot éreznek. Azt hiszem nem kell magyarázni a polgármester nyakába zokogva boruló helyiek reakcióját.
2011. júl. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
78%
végre rend lesz, remélem 2014-ben is a jobbik fogja a választásokat megnyerni, bár az még odébb van kicsit, addig Orbánék még sok mindent elbaszhatnak, de ez is csak a jobbikot fogja erősíteni
2011. júl. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
53%
A Jobbik erősödésére számítok, de nyerni 2014.-ben még nem fog szerintem.
2011. júl. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
31%

Nem tom mit kell így odalenni ettől a jobbiktól..


Orbán is csak a fejét vakarja mióta hatalomra jutott, hogy mégis mi a fszt csináljon, mert csodát tenni ő sem tud.


El lett ez már kúrva olyan szinten, hogy szerintem nincs már mit rendbehozni.


A stratégiailag fontos vállalatok, iparterületek, stb mind külföldi kézben vannak már, vmelyik nap akadtam ki azon, hogy a víz és áramszolgáltató is nyugati részvényeseké.

2011. júl. 19. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
26%

De a legnagyobb poén, amikor KOPPÁNY NEMZETI HÚSBOLTJÁT látom a TESCO bérelt üzletsorán akciózni.


Kb a jobbik is ugyanez lenne, meg az egész POLITIKA.


Cirkusz a népnek.

2011. júl. 19. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
85%

"Csak annyit fűznék hozzá, hogy kisebb, néhány ezer lélekszámú településen szinte mindeg,y hogy az adott polgármester- vagy képviselőjelölt milyen párt színeiben mutatkozik. Az egyéni szimpátia, és a hallomások alapján döntenek."



Ez így nem igaz, mert én még a saját anyámra sem szavaznék fideszes színekben és szerintem sokan vannak ezzel így.

2011. júl. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!