Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Jobbikos polgármester Gyöngyös...

Jobbikos polgármester Gyöngyöspatán! Végre, van eszük az embereknek? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 23:17
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
19%

"Nem tom mit kell így odalenni ettől a jobbiktól..


Orbán is csak a fejét vakarja mióta hatalomra jutott, hogy mégis mi a fszt csináljon, mert csodát tenni ő sem tud.


El lett ez már kúrva olyan szinten, hogy szerintem nincs már mit rendbehozni.


A stratégiailag fontos vállalatok, iparterületek, stb mind külföldi kézben vannak már, vmelyik nap akadtam ki azon, hogy a víz és áramszolgáltató is nyugati részvényeseké."



Azért ha nagyon akarna Orbán tudna mit csinálni. Hiába van bármi is külföldi kézben, és erre nagyon jó példa volt a MOL részvények visszavásárlása számot már nem is szeretnék írni X milliárdért.


Mit csinált Orbán? A jelképes összegért elherdált MOl részt milliárdokért vásárolta vissza.


Mit csinál egy épelméjű magyar ember?

Van X milliárdja erre az államnak. Alakítok egy olajtársaságot. Nem elég? Keresek magyar befektetőket.

Elkezdek hazai üzemanyagokat forgalmazni, nem importálok kőolajat. Ágál ellenem a MOL és a külföldiek? Hozok egy törvényt a megengedett szennyezőanyag kibocsátásra, ami kőolajszármazékokkal nem teljesíthető. Másnap mind bezár végleg és kitakarodik.

Orbán az ország legbutább embere közmunkán a helye.

2011. júl. 19. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%

"Elkezdek hazai üzemanyagokat forgalmazni, nem importálok kőolajat."


Most vagy földrajzból voltál nagyon rossz, vagy kémiából, esetleg logikai matematikából. Magyarországon nem sok kőolaj van... Persze lehet üzemanyagot előállítani másból is: termesztett növényekből. Az rendben, hogy sok, és jó földje van az országnak, érdemes lenne erre építeni szervezetten, de ha beültetjük bioüzemanyagra a felét, akkor aztán importálhatjuk kőolaj helyett a cukrot, a lisztet, a kenyeret, a takarmányt, a húst... Én mondjuk a bioüzemanyagot úgy vágnám ki az országból mint annak a rendje. Szép és zöld, ez rendben van. Csak éhenhalunk miatta.


"Jobbikos polgármester Gyöngyöspatán! Végre, van eszük az embereknek?"

Nem feltétlen az ész diadala, sokkal inkább az elkeseredettségé. Az elkeseredettségé, hogy minden nap úgy kell felkelni, hogy esetleg már nincs a kertben a termés, amiben hoszzú hónapok kemény munkája van. Meg lehet nézni, hogy milyen területeken volt erős tavaly a választásokkor a Jobbik, el lehet gondolkodni, hogy miért a "betörtek-megölték-megerőszakolták-ellopták-megtámadták" hírek visszatérő helyszínein kaptak több szavazatot, mint a máshol magasan első Fidesz? Nincs cigánybűnözés? Nincsenek tipikusan cigányok által elkövetett bűncselekmények? Azzal szoktak védekezni, hogy "dehát a nemcigányok is betörnek-ölnek-megtámadnak"... Igen, ők is. Kb olyan arányban vannak a nemcigányok által elkövetett piti rablások és utcán megtámadások, mint amilyen a becsületes cigányok aránya. Meg lehet nézni a börtönöket. Mi az arány? 10-ből 8 cigány. Mi az arány idekint? 10-ből 9 nemcigány.

Ezt persze arra szokás fogni, hogy "mert nem kapnak munkát". Ebben az az érdekes, hogy ha egy nemcigány nem kap munkát tartósan, attól még nem válik bűnözővé. Másrészt a kérdés továbbra is fennáll: azért nem kapnak munkát, mert tolvajok, vagy azért tolvjok, mert nem kapnak munkát? A "nagy" szocializmus alatt ugye mindenkinek volt "munkája" (munkahelye...). Vajon miért voltak a cigányok az első elküldöttek között? A legritkább esetben a színük miatt. Egy cégnek nem színre, hanem szorgalmas, becsületes emberekre van szüksége. Ki tagadja, hogy ezek közül legalább egy nincs meg a cigányokban?

2011. júl. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
19%
Ha vona(Direkt kisbetűvel)miniszterelnök lesz akkor én uniós elnök.....2014től változik a választási rendszer a 2 nagy párt jár jól nem az ilyen kis csicska pártok...nincs nekik más csak gárda meg cigánybűnözés..hagyjuk már
2011. júl. 19. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
74%

" a 2 nagy párt jár jól"


3% előny miatt nem nevezném nagynak az MSZP-t...

2011. júl. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
34%
lokális ügy...
2011. júl. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
28%
jobbik mint kormánypárt? atyaég...
2011. júl. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
66%
most annyi de 2014-ben valószínű több lesz....jobbik épp h be fog jutni az új rendszer szerint..
2011. júl. 19. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
48%
a férgek akik az ország húsát eszik, hamarosan elpusztulnak! Addig menjetek míg lehet mert utána lehet fájni fog....
2011. júl. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
78%
ugye ez vmi móka-miki szekció? :))
2011. júl. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
97%

szerintem itt nem a jobbikoson van a hangsúly. Hanem azon hogy polgár mester. Ritka az aki tud és mer is tenni. Olvastam néhány idézetet tőle nagyon dogmatikus a retorikája ez nem tetszik, de dolgozik, és meg is látszik. szerencsére nem rasszista módon csinálja bár esetleg ahogyan beszél jogosan is sértő lehet a cigányokra. De ahogyan tudj megvédi az embereket, és aki dolgozni akar annak és eddig nem tudott igyekszik munkát adni. Betartatja a törvényeket.

Nem a jobbikoson van a hangsúly. Egyébként nem vagyok jobbikos szimpatizáns. Nem szeretem a jobbikot, mert annak ellenére hogy a minden felmenőm akiről tudok magyar volt, nem érzem magam tőlük biztonságban. Túl harciasak és az sosem jó. (harciasság nem egyenlő határozott fellépés)

2011. júl. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!