Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért hoz, nem családbarát...

Miért hoz, nem családbarát törvényeket a jelenlegi kormány?

Figyelt kérdés

Csak kapkodom a fejem, itthon vagyok a kisfiammal és csak a minket érintő megszorítások vannak. Sorban vonják meg a kisgyerekes anyukáknak eddig járó javakat, előjogokat.

Lassan már a munka törvénykönyve nem a dolgozó érdekeit védi, hanem a munkáltatóét.

Már gyomorgörcsöm van, hogy mire mennék vissza dolgozni, olyan törvények lesznek, hogy nem fog visszavenni a munkáltatóm, mert akit a helyemre vett fel, neki az is jó.


Nem sorolom, hosszú lenne, pl. rövidebb időre jár a szabi a gyed alatt, hosszabb próbaidő, egy tervezet szerint nem lesz védettség a gyed alatt...


Ki fog így babát vállalni, akinek van jövőképe, biztos nem meri bevállalni. Mert fordul egyet a világ, mire visszamenne dolgozni.


2011. júl. 22. 16:04
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
87%

Kíváncsiságból kikre szavaztál?



Amúgy a fiudeszt senki sem érdekli csak a jó módúak. DE ezt sokan nem látják be addig míg ki nem mondja a fidesz. Erre meg lehet várni, mert a birkája a hírtv-n nevelkedik.

2011. júl. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
86%

Miért hoz, nem családbarát törvényeket a jelenlegi kormány?


Mert a kormány nem családbarát.


"Ki fog így babát vállalni, akinek van jövőképe"


Színes bőrű honfitársaink például.


"rövidebb időre jár a szabi a gyed alatt, hosszabb próbaidő, egy tervezet szerint nem lesz védettség a gyed alatt"


Ez még csak a jéghegy csúcsa.

Valaki szerint lesz itt valaha is megszorítás helyett pénz osztás?

2011. júl. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
95%

"megszorítás helyett"


Milyen megszorítás? Itt nem megszorítás van, hanem csak "átszervezés". A fidesz szerint nem ugyanaz a kettő. Igazából ugyanaz, csak a fidesz megígérte, hogy nem lesz megszorítás, ezért más szót találtak ki rá. ÉS persze van aki el is hiszi, miközben már a média is megszorításról beszél.

2011. júl. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
35%
Én csak azt nem értem, hogy a kismamák miért nem fogják már fel, az össze modern országban ez van, kap pár hét szabadságot aztán csókolom, ahhoz képest ebből a szempontból itt aztán akármit csinálnak Magyarország paradicsom a gyerekvállaláshoz.
2011. júl. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
59%
Azért mert vissza akarják szorítani a színes bőrű népesség szaporodását. Csak hát ugye azt csak úgy lehet h mindenkit súlytanak!
2011. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
78%
sújtanak, bocsánat paraszt voltam
2011. júl. 22. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%

"Kíváncsiságból kikre szavaztál? " na igen ;)


amúgy családbarát a kormányunk, pl. az Orbán család igen jól él ;)

2011. júl. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

"Azért mert vissza akarják szorítani a színes bőrű népesség szaporodását. Csak hát ugye azt csak úgy lehet h mindenkit súlytanak!"


Ad 1. Ők nem dolgoznak.

Ad 2. A legújabb módosításuk azokat érinti akik dolgoznak és úgy vállalnak gyereket. Persze negatívan érinti.

2011. júl. 22. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
69%

"Én csak azt nem értem, hogy a kismamák miért nem fogják már fel, az össze modern országban ez van, kap pár hét szabadságot aztán csókolom, ahhoz képest ebből a szempontból itt aztán akármit csinálnak Magyarország paradicsom a gyerekvállaláshoz."

Ez ugye csak irónia volt.

2011. júl. 22. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
97%

fidesz, mszp, jobbik, lmp, nincs különbség, csak a saját személyes, illetve a nagyok érdekeit nézik.

Az egykulcsos adórendszer is kinek volt jó? Annak aki milliókat keres. Parlamenti képviselőknek jó volt? Igen! A munkásoknak jó volt? Nem vettem észre...

A rendszer eleve úgy van kitalálva, hogy aki igazi változást szeretne szóhoz se jusson.

2011. júl. 22. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!