Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért védte ügyvédként két...

Miért védte ügyvédként két éven keresztül Schiffer András a Magyarországi Szcientológiai Egyházat? Tudatában volt avval, hogy bűnözők.

Figyelt kérdés
2011. júl. 26. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
73%

NA most meg már szcientológus.

Amúgy egy ügyvédnek akkor is védenie kell az ügyfelét ha tudja, hogy bűnös.

2011. júl. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De azt is mondhatta volna, hogy köszönöm szépen, de nem vállalom.
2011. júl. 26. 17:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom elég pénzt kapott..
2011. júl. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8%
Szerintem szórakozott egy jót. Ha elveszti a pert: nagy ügy, azért a szcientológus egyházat megvédeni nem könnyű. Ha megnyeri a pert meg jót szórakozik, hogy hogy átbszta a népet.
2011. júl. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Természetesen pénzért.
2011. júl. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pénzért.
2011. júl. 26. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
62%
Gondolom neked is van munkád, és te sem válogathatsz nagyon az ügyfeleid között. Azért védte őket, mert erre esküdött fel, és hű volt az esküjéhez. Ítélkezni a bíró dolga, védeni/ügyet képviselni pedig az ügyvédé. És MINDENKINEK joga van ügyvédhez. Ha kisjóska lenne, akkor nem érdekelne benneteket, gondolom. Ha bemegy az éttermembe Darth Vader, nem mondhatnám neki, hogy nem szolgállak ki, mert gonosz vagy, mert azzal törvényt sértenék. Persze ha később miniszterelnök lennék az ellentábor biztos elővenné, hogy na, én etettem a Darth Vadert, biztos az éttermemen agyaltuk ki, hogyan áruljuk el az országot!
2011. júl. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
sajnos Schiffer András szcientológus
2011. júl. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Bizonyítékod is van, vagy csak rágalmad és rosszindulatod iránta? Pletykákkal tele a padlás.
2011. júl. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
44%
Azzal, hogy egy haldokló gyilkost megmentek orvosként, nem válok én is gyilkossá.
2011. júl. 30. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!