Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A magyarországi zsidóság...

A magyarországi zsidóság tényleg fél a Jobbiktól?

Figyelt kérdés

Ha igen, miért?

Csak érdekelne...


2011. szept. 15. 12:39
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
26%
Nem hiszem, hogy félnek tőle. A Jobbik elég buta társaság, nem félelmetesek, inkább komikusak.
2011. szept. 15. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
16%

Nekem volt olyan ismerősöm, akinek a nagymamája összekészített egy bőröndöt, mikor voltak az okt.23-ai zavargások - ő egyszer már megélt hasonlót. Igaz, akkor mondjuk nem a Jobbik volt kint, csak azok, akik később rájuk szavaztak.

De amúgy igen, van, akit megrémiszt az a tudat, hogy ha most így szidják őket (burkoltan vagy nyíltan, kettős beszéddel), akkor mit tennének, ha lenne hatalom is a kezükben. Mert minden politikai tettet szavak előznek meg.

2011. szept. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
64%
Valaki leírná mikor szidta a Jobbik a zsidókat? Én ilyenre nem emlékszem. A zsidó nagytőke és az izraeli felvásárlás csökkentése, tiltása kétlem, hogy életveszélyes lenne rájuk nézve.
2011. szept. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

13:15

Mondasz valamit, nekem sem rémlik ilyen...

2011. szept. 15. 13:25
 5/28 anonim ***** válasza:
12%

Könnyen felejtetek. Ha nem is nagyon mondják ki a "zs-betűs szót", akkor is igen gyakran utalnak rá, kikacsintanak, és mindenki tudja, hogy kikről beszélnek.


Az izraeli befektetésre meg kérdem én, miért csak az izraeli nagytőke a probléma, az orosz esetleg iráni miért nem?

2011. szept. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
84%
nem hiszem, hogy félnének, hisz mindig is harcos nép volt...de aki fél, annak biztos oka is van félni
2011. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
74%
izraelita vallású emberből is sok fajta van, és a mai időkben már gyengül az összetartásuk mert rájönek egymás turpiszságaira...Izraelben is számos demonstráció van mostanában a kizsákmányoló rezsim ellen!
2011. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
Ezt úgy érted, hogy a történelem évszázadai bebizonyították, hogy van alapja annak, hogy a gyűlöletbeszédet súlyos tettek követik? És lényegtelen, hogy ki mit csinál, elég, ha csak más a vallása, netalántán származása?
2011. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 Foxyy ***** válasza:
45%

nem tudom, hogy valóban félnek-e tőle, mindenesetre a környezetemben nagyon kiabáltak a Jobbik ellen a zsidók. azzal jöttek, hogy nehogy rájuk szavazzunk, mert ez egy fasiszta párt, folytatódnak a Dunába lövések, nekik majd menekülniük kell innen, stb... páran naiv ember ezt be is vette, és komoly képpel terjesztették tovább az igét.


persze én csak röhögtem rajtuk, és szerintem ez egy nagy színjáték volt, amit előadtak. nem félnek, csak próbálják manipulálni a többieket.

2011. szept. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
76%
Ha a pártnak hivatalosan nem is, a szimpatizánsok nagy részének hobbija a zsidók szidása.
2011. szept. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!