Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Budapesten ki szimpatizál az...

Budapesten ki szimpatizál az LMP-vel?

Figyelt kérdés
Mennyire értesültök a helyi ügyekről, és milyen ügyek foglalkoztatnak? Ha szeretnétek, nyugodtan írjatok priviben is.
2011. aug. 5. 08:49
 1/5 anonim ***** válasza:
88%

[link]

Igaz nem pesti vagyok, de az LMP videóinak a youtubeon alig van nézettsége, vagy ha mégis tele van szánalmas demagóg fröcsögéssel, ez mond valamit a sok hülye gondolkodni képtelen Fidesz-MSZP-Jobbik pártkatonáról....

2011. aug. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
Ja, és azért LMPsnek lenni nagyobb kihívás, főleg mivel aktuális problémákkal foglalkoznak és nem elég betanulni a monológot, hogy "cigánybűnözés".
2011. aug. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Én szimpatizálok velük, de azért vannak komoly fenntartásaim.

De nekem nagyon úgy tűnik, hogy ők a legkisebb rossz.

2011. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Régi szadeszesek szimpatizálnak és szavaznak rájuk..
2011. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Akik meg ilyeneket állítanak azok vagy hazudnak, vagy hazugságot terjesztenek (az igazság képének tudatos elferdítése is hazugság). Nyilván szavaznak régi szadesz szavazók és szadeszesek az LMP-re, mint ahogyan régi fideszesek, mszp-sek is, sőt más bizonytalanok, más pártokból, vagy általánosságban az eddigi politikai kultúrából kiábrándult szavazók is.

(Mellesleg ha engem kérdezel és muszáj lenne választanom, inkább szadesz, mint fidesz, bár mindkettő rengeteget ártott, de nyilván nem nem fogtad fel a kérdést. vagy kényszerbeteg vagy gyűlölködés és gyűlöletkeltés területén... persze a "hazaszeretet" lobogója alatt. (Mintha más véleményű emberek nem szerethetnék azt!)

2011. aug. 15. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!