Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért szidjátok Orbánt és a...

Miért szidjátok Orbánt és a Fideszt?

Figyelt kérdés
Jó, persze, lehetne jobb is, de Gyurcsány és társai még ennyit se csináltak, szartak az egész országra.
2011. aug. 31. 14:23
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
88%
te figyelj ide: inkább 100 gyurcsány, mint orbán, meg a bandája. én jobbikos vagyok, de szarabbul élek orbán óta. ahogy elnézem megint engem a kisembert szarnak le a legjobban, és a gazdagokat támogatják mindenben. csókoltatom orsós viktort, meg a fideszt is. meglátjuk jövőre te, mint törzsfideszes, mennyire fogsz tapsikolni, mikor a viktorkirályod bejelenti, hogy babáim, megszorítás lesz. megint énrajtam fognak majd szorongatni, megint az én fizetésemet terhelik extra adókkal, nem a jómóduakét.
2011. aug. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
35%
nem lesz megszorítás,csak reformok.
2011. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
11%
Mert a magyaroknak semmi se jó.
2011. aug. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
milyen intézkedés következtében lett kevesebb pénzed?
2011. aug. 31. 14:30
 5/41 A kérdező kommentje:
elsőtől kérdezem
2011. aug. 31. 14:32
 6/41 anonim ***** válasza:
98%
egysávos adó, etanol megadóztatása... soroljam még? én kispénzű becsületes dolgozó ember vagyok. most már százezret sem viszek haza. a fidesz előtt száz fölött volt a fizetésem. most, az új munkatörvénykönyvvel majd, ha esetleg bedurran a sérvem, még ki is rughatnak. valami egyéb kérdés?
2011. aug. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
91%
Bár ne csináltak volna semmit,az is jobb lett volna,mint így,hogy csak káros dolgokat műveltek.
2011. aug. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
51%

Én még most is a FIDESZ-re szavaznék, de ha így folytatják, ugyan az lesz a véleményem róluk, mint az MSZP-ről.


Szüleim közszférában, Szabolcs megyében dolgoznak, ahol kirúgtak sok embert most, és mindenféle egyéb bér kiegészítést elvettek tőlük, így most 35 éves FŐkönyvelő, és Élelmezésvezetői beosztással keresnek nettó 82-92.000 Ft-ot.

DE A PARLAMENTNEK VAN ÚJ DÍSZKIVILÁGÍTÁSA TÖBB 100 MILLÁÉRT!!!


Na ekkor kinyílik a bicska a zsebemben, és elképzelem a nyilvános politikus akasztást, vagy dunába lövést...(szabadon választható)


Mindemellett Gyurcsánytól unszimpatikusabb, pökhendibb embert még nem láttam.

2011. aug. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
etanol? 100 ezret se keresel de etanolos autóval jársz? sztem gondold meg h mire költesz és mire nem
2011. aug. 31. 14:40
 10/41 anonim ***** válasza:
18%
Én jobban élek fidesz óta. Nekem az államadósság csökkentés tetszett a legjobban meg az, hogy a beruházásoknál nem külföldi cégek nyerik a pályázatokat.
2011. aug. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!