Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha a GYK-s válaszokból és...

Ha a GYK-s válaszokból és kérdésekből indulunk ki, akkor a Fideszt Dunába lőtték volna?

Figyelt kérdés
nekem baromi furcsa ez a GYK! Itt vagy divatból lettek ellenzékiek, vagy nem tom mivan, mert az itteni válaszok és kérdésekből csak úgy süt a Fidesz utálat! Akkor hogy lett meg a 2/3-ad?! :D
2010. dec. 23. 17:58
1 2
 1/15 anonim válasza:
A fideszesek jó helyzetben vannak van jobb dolguk is mint ide írni valami választ. Kint vannak az igazi világban, betöltik a jó állásokat, elviszik a jó nőket Tai-földre mennek szilveszterre akkor minek a GyK..?
2010. dec. 23. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
A Dunába lövés az túlzás, én megelégednék azzal is, ha eltűnnének a kormányzásból. Soha nem szavaztam rájuk, és nem is fogok soha.
2010. dec. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy részben a magyar ""értelmiség"" történelmi helyzeténél fogva is "divatból" is mindíg ellenzéki.

Másrészben ennek az oldalnak a látogatói nem reprezentálják a teljes szavazótábort.

Harmadrészben még én is úgy vagyok vele, hogy eddig az MSZP-s ostobaságot utáltam, de a Fideszes az ugyanolyan iritáló...

2010. dec. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
46%
Mellesleg az a 2/3 is csupán a szavazáson megjelentek 53%-a, tehát a választásra jogosultak mintegy harmadát jelenti...
2010. dec. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

akik nem szavaztak, azok ne nagyon reklamáljanak szerintem

(elég sz@r érv, hogy nem volt megfelelő párt!)

2010. dec. 23. 18:09
 6/15 anonim ***** válasza:

Azért van abban valami, hogy nem volt megfelelő párt. Lényegében nincsen olyan párt például, amelyik szélsőségektől mentes módon, hagyományos konzervatív értékrend mellett megjeleníteni egyfajta "patriota" nemzettudatot.

Ugyanakkor a baloldal sem egészen "normális"...

Talán a pártok nem tudnak megszabadulni a történelmi előképeik sztereotipiáitól.

Ezt nem tudom.

2010. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%

Az elégedett Fidesz szavazók nem kérdezősködnek a GYK-n.

Aki a Fideszre szavazott, de rájött, hogy átvágták, az letagadja azt is, hogy valaha volt szavazni.

2010. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
34%

Én a Fideszre szavaztam, és nem bántam meg. A fizetésem sem fog kevesebb lenni, a médiatörvényt meg le*rom.A magánnyugdíjpénztárral meg úgy vagyok, hogy engem senki sem kérdezett meg hogy be akarok-e lépni(NEM),mégis be kellett lépnem.Tavaly+tavalyelőtt értesítettek hogy mínuszba jöttem ki,tehát örülök hogy vissza lehet állni.

Különbenis Ferenc testvérünk anno megmondta: el lehet menni...

2010. dec. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Mivel az emberek többsége rájön,hogy kevesebb pénzt kap majd,mint eddig, elveszik a magánpénztári megtakarításást, korlátozzák a ssajtószabadságot stb. Ezért azok is Fidesz-ellenesek,akik rájuk szavaztak. Kivétel,mint az előző linkelő,aki az egykulcsos adóval százezrekkel többet fog kereseni.
2010. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%

Kedves Kérdező!


A 2/3 a nyomorult választási rendszerünknek köszönhetően lett meg, bármely másik országban annyi %-ot kaptak volna, ahányat kaptak. Jelen esetben 53%-ról van szó. Kicsit nagy a különbség az 53% és a 67% között. Minimum 14%, ugye. 1% az több, mint 40-50.000 ember szavazata.


Én személy szerint nem lőttem volna a Dunába a Fideszt, legalábbis nem válogatás nélkül mindenkit, vagy ilyesmi. De az biztos, hogy aki 2010 előtt betette a lábát a Parlamentbe, azt oda soha többet nem engedném vissza. Se a kormányfőket, se a takarítónőket, se senkit.


Továbbá az interneten a Jobbik az uralkodó párt, ha tetszik, ha nem.

2010. dec. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!