Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nyerhet 2014-ben (vagy valamik...

Nyerhet 2014-ben (vagy valamikor 2014 után) az Mszp?

Figyelt kérdés
Amit most a Fidesz csinál, énszerintem abból nagyon nagy pofáraesés lesz,ugyanúgy mint 2002 tavaszán.Mi az hogy a félmillió felett keresők adócsökkentését a (korábban adómentes!!!!) minimálbér megadóztatásából fedezi??Mi az, hogy a gázolaj jövedéki adójának emelésével nehéz helyzetbe hozza a hazai egyéni vállalkozókat,pedig 8 éven át fröcsögtek adócsökkentésről???Mi az hogy,idén tavasszal két hónapon át csak az alkotmánnyal voltak elfoglalva,semmi másról nem tárgyaltak???
2011. szept. 9. 17:51
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
52%
és mi az amit az mszp művelt?
2011. szept. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%

Ha az mszp fog ismét hatalomra kerülni, annak olyan következményei lesznek, amit még nem látott az ország. Legalább is az mszp 8 év alatt padlóra küldte az országot, korrupt, kommunista banda.


Szeretem a hazámat, eddig csak azért nem hagytam itt a büdös francba mindent, de ha az mszp-t újból megszavazzák az ostobák és a nyugdíjasok, akkor úgy lelépek Németországba, mint a húzat!!!!

2011. szept. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%
huzat*
2011. szept. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Amellett hogy én is utálom a Fideszt:


Mi az hogy a szocik 8 évből 6-ot azzal töltöttek hogy az ország gazdaságának valódi helyzetéről hazudoztak, még a 2006-os választások idején is? Mi az hogy amikor az ezt bizonyító hangfelvételt egy ismeretlen kiszivárogtatta, ment a mellébeszélés ezerrel hogy "Eddig hazudtunk de mostantól már nem fogunk". Na ja...


De legfőképpen: mi az hogy a te szemedben csak a Fidesz és az MSZP létezik? Csak a hülyék és az amnéziások szavaznának ezek után e kettő közül bármelyikre is hidd el.

2011. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
82%
Vannak fenntartásaim a Jobbikkal kapcsolatban, de már egyre inkább feléjük hajlok...
2011. szept. 9. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%
Senki nem fog nyerni. 2012-ben eljön a világvége.
2011. szept. 9. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
44%
Az mszp tönkretette az országot, miatta szenvedünk most, akármilyen is a fidesz, az mszp-nél sokkal jobb!
2011. szept. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
83%

Remélem nem kerülnek újra hatalomra .

Olyan szinten szétlopták és kiárusították az országot hogy az észvesztő. Ezek mind egy követ fújnak. Megy a köpködés sárdobálás aztán meg mosolyogva mennek együtt villásreggelizni a parlamentbe.

Az összes politikus tolvaj. Életükben még egy percet sem dolgoztak,gőzük nincs hogy az emberek mibe vannak. Keresnek X milliót alájukb@sznak egy kocsit,benzinkártya,ruhapénz,lakhatási

+ilyen-olyan juttatás.Mert "megdolgoztak" érte.

Élősködők. AZ ÖSSZES!

2011. szept. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem, de nem is kellene. Ha létrejönne egy viszonylag hiteles, új szociáldemokrata váltópárt, azt örömmel fogadnám én is. De az MSZP inkább tűnjön már el végleg a süllyesztőbe, rég a történelem szemétdombján lenne a helyük Gyurcsánnyal, Lendvai Ildi nénivel, Szekeres elvtárssal, Kovács Laci bácsival meg az összes többivel együtt.

A mostani 2/3-os Fidesz-kormányt is jórészt ezeknek köszönhetjük :(

2011. szept. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
82%
Baloldali vagyok, de az mszp és lmptől hánynom kell!
2011. szept. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!