Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerinted a Fidesz és Orbán...

Szerinted a Fidesz és Orbán Viktor átverte e a nemzetet ígéreteivel, mert a kormányzása idején pont az ígéretei ellenkezőjét teszi?

Figyelt kérdés
2011. okt. 29. 08:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mire gondolsz konkrétan?
2011. okt. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Kampány <-> Kormány

Megszokhattad volna már a 20 évnyi demokráciánkban, hogy ami a kampányban elhangzik, annak nemhogy a fele sem igaz, de még a tizede sem. Egyébként ez a százhetvenhatodik ugyanazt firtató kérdés.

2011. okt. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
Nem a nemzetet verte át, csak a hülyéket.
2011. okt. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
28%
Én ilyet nem mondanék ilyen elhamarkodottan, ez nem egy két éves program. Úgy gondolom olyan 4-6 év múlva lesz az egyszerű embernek is érezhetően jobb.
2011. okt. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Úgy gondolom olyan 4-6 év múlva lesz az egyszerű embernek is érezhetően jobb."


Ezt halljuk évtizedek óta :(

2011. okt. 29. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hogy érted, hogy évtizedek óta? A kádár korszakban érezhetően jobb volt, persze hitelből, de akkor is a miénk volt a legvidámabb barakk. Aztán 8 év alatt privatizáltunk mindent felelőtleül, utána következett 4 év Fidesz, ami a bokros csomaghoz képest fanatsztikus volt szvsz. 4 év alatt elosztogattak mindent a szocik, 4 év tehetetlenség a válság és az üres államkincstár miatt amire hitelt vettek fel, hogy ne kelljen nagyvonalú strukturális reformokat bevezetni, amit most egyébként kamatokkal együtt szívunk meg. A rendszerváltás óta először van meg a lehetőség, hogy hitelfelszámolás és a válság vége után végre ki lehessen törni a keleti blokk örökségéből.
2011. okt. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
79%
Nem lesz tandíj,megvédi a magánnyugdíjpénztárakat,radikális adócsökkentés.Aki a hülyét játssza ott az elsők közt őt emlékeztetném ezekre.
2011. okt. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Természetesen , ő is csak időt akart nyerni, mint Gyurcsány, hogy megválthassa a világot.
2011. okt. 29. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
szerintem egyértelmű a válasz, de van még hátra több mint 2 év
2011. okt. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én semmilyen ígéretet nem hallottam tőle a kampánya során, nem is rá szavaztam.
2011. okt. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!