Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért kell szinte mindenkinek...

Miért kell szinte mindenkinek siránkozni, hogy milyen sz*r Magyarország?

Figyelt kérdés

Annyi pesszimista embert ismerek, hogy szinte egy optimistát se tudok megemlíteni. Mindenki siránkozik, hogy milyen sz*r, sehol nem vagyunk az EU-ban, tiszta szégyen Magyarország, meg minden milyen rossz, az összes politikus a saját javát nézi, milyen drágák a dolgok, meg milyen rosszak az utak, milyen rossz a közbiztonság, az oktatás, az egészségügye satöbbi.

De, arról senki sem beszél, hogy máshol meg mennyivel rosszabb az élet, mondjuk Afrikában, vagy Ázsiában, hogy milyen nyomorban, meg háborúban élnek az emberek.

DAz országot folyton lealacsonyítják más országokhoz képest, de annak senki sem örül, hogy van rendes ívóvíz, étel, hogy van az emberek feje fölött tető, nem lövöldöznek katonák, se felkelő nem jellemző a robbantás, a terror támadás, a túszejtés...

Miért van ez?


2011. okt. 21. 17:46
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
33%
Megmondom őszintén én még eddig kizárólag csak korcsokat hallottam siránkozni. Olyanra sosem volt példa, hogy egy magyar ember szidta volna a hazáját.
2012. febr. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
81%
Magyarországon roppant magas az életszínvonal, csak a lakosság 3/4-e nem ezt érzékeli.
2012. febr. 1. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
84%

"Megmondom őszintén én még eddig kizárólag csak korcsokat hallottam siránkozni. Olyanra sosem volt példa, hogy egy magyar ember szidta volna a hazáját."

Ki szidta itt a hazáját? Az nem a hazának a becsmérlése, ha valaki a politikai vezetés által okozott károkat ecseteli. Ennyi erővel ha egy etióp azt mondja, hogy Etiópiában szegénység van, akkor ő egy korcs és nem igaz etióp. Ne haragudj de ilyen szellemi nívóval ne nagyon kritizálj másokat, mert a korcs te vagy! :D (Te hülye f@sz.)

2012. febr. 1. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Mert te attól jobban érzed magad, hogy látod máshol még rosszabb életkörülmények vannak? Mindennél van rosszabb és jobb is. Ezen az alapon Afrikának sem kéne siránkozni és Amerikának sem kéne olyan büszkének lenni. Meg minden politikus a saját javát nézi"... elhiheted, hogy nem is a tiédet.
2012. febr. 1. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
79%
Afrikában az embereknek legalább nem kell fűtésszámlát fizetni,nekik nincs is okuk a siránkozásra.
2012. febr. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!