Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mekkora az esély egy forradalo...

Mekkora az esély egy forradalomra, polgárháborúra Magyarországon, az elkövetkezendő években?

Figyelt kérdés
Én egyáltalán nem értek ehhez, így különösebb célom nincs a kérdéssel, hátsó jelentéssel nem bír, csak azért kérdezem, mert hallottam már emberektől ezt az "elméletet".
2011. okt. 21. 19:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%
Semmi esély.
2011. okt. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Akkor miért mondják?
2011. okt. 21. 19:49
 3/15 anonim ***** válasza:
Kik mondják?
2011. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
Semmi, mert birkák vannak magyarországon! Tűrnek, bármit megtehet a kiválasztódott elit! Hogy miért nem tudtok összefogni emberek ! Egyáltalán akkor le lehetne váltani a kormányt, nem tudom? Ezek be vannak betonozva, ha a nép az ország, akkor a nép házába!
2011. okt. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
22%
Kicsi, mivel a magyar "mindent másra hárít, mindig másra mutogat, boldogan dagonyázik a diktatúra pocsolyájában, röfög és zabálja a moslékot, és nem akar tudni róla, hogy le fogják szúrni. Hogy se tanulni, se dolgozni nem tud és nem akar, csak irigyelni, és ha módja van, legyilkolni azt, aki munkával, tanulással, innovációval viszi valamire."
2011. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
szerintem egyre nő az esély rá, mert a szegények egyre szegényebbek a gazdagok egyre gazdagodnak
2011. okt. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
44%

" szerintem egyre nő az esély rá, mert a szegények egyre szegényebbek a gazdagok egyre gazdagodnak

"


Szerintem te nem tudod mit jelent igazán szegénynek lenni!

2011. okt. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
68%
Teljesen mindegy, hogy tudja-e mi az "igazi szegénység"... A szegénység relatív, a relatív szegénység is szegénység. Képzeld csak el, ha Németországban az embereknek egyik hétről a másikra azon az életszínvonalon kellene élniük, mint egy átlag "szerinted nem igazán szegény" magyarnak. Valószínűleg nem lenne semmilyen összecsapás a rendőrséggel, mivel a rendőrök is segítenének azonnal kormányt dönteni. Ez meg itt Nyomorland, ahol egy közép-vezető már majdnem kap annyit, mint nyugaton egy raktáros, sőt, egy felső-vezető már majdnem kap annyit, mint nyugaton egy szakmunkás. És ez nem vicc. De nekünk ez is megfelel...
2011. okt. 22. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%

Közel vagyunk a p.-háborúhoz 2006-ban is buli volt!

A globalizáció nem mehet így tovább, lásd a világpolitikát.

Nagy az esély ha az értelmes, tanult fiatalok elkezdenek gondolkodni!Ezt teszik az orvosok, közalkalmazottak!.-jogosan!!!

2011. okt. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem forradalom van ma is!

A valódi hatalom ellen, hogy a nép is beszáll-e az kérdéses. De az ország elnyomói valójában nemzetek fölött álló nem látható hálózatok a bankrendszeren, a multinacionális vállalatokon, a médián és a csatolt rendszereken, hitelminősítőkön, IMF-en keresztül. Ez a világhatalom a fenti négy alrendszerén keresztül, és a "demokrácián" át még kormányzatokat is ki tud mozdítani a helyükről. A megfelelő kiszolgáló kormányzatok hatalomba ültetésével.

Ezek a végsőkig kizsákmányolják az államokat, ha hagyják, kapzsiságuknak semmi nem szab határt.

Ezért viszik el a "demokráciát" az arab világba is, hogy ott is telepítsék rendszereiket, és megkezdődhessen a kifosztószivattyú.

Igen, forradalom kell és lesz is! Már az emberek rombolják a bankokat az Egyesült Államokban.

Igen, forradalom lesz, mert ez a világhatalom, világháború nélkül elfoglalta majdnem az egész bolygót és uralkodik. Elnyomorít bárkit!

Igen, ebben az értelemben forradalom készülődik!!!

2011. okt. 22. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!