Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Én szeretnék későbbiekben...

Én szeretnék későbbiekben gyermeket (10 év múlva) de nem tudom hogy mikor lesz Magyarországon a melegeknek joguk a házasságra s a gyerekvállalásra .20/meleg f Szerintetek erre van esély?

Figyelt kérdés
Én 3 vér-szerinti gyereket, szeretnék meg 1 gyereket örökbe fogadni és 1 gyereket a páromtól, remélem egyszer engedélyezik Magyarországon ezeket a jogokat, szerintem jól feltudnám nevelni,
2011. aug. 13. 19:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom mennyi erre rá az esély,de ezzel a kérdéssel nem jó helyen kopogtatsz.Nem kétlem,hogy jó szülők lennétek,hiszen ugyanolyan emberi lények vagytok,de ez a kérdés gyerekcipőben jár még nálunk.
2011. aug. 13. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
53%

1 tanács: Mo-on még mindig középkori a helyzet és ez sajnos csak rosszabbodik. Ha tényleg szeretnél családot, akkor tanuld szorgalmasan az angolt, 1-2 éven belül költözz ki Angliába és ott lesz esélyed. Idekint (én is itt élek) már nem rökönyödnek meg az emberek a másságon, azon meg pláne nem, h gyereket akarnak vállalni.

Nemrég volt egy szülőszobás műsor, ahol különböző párokat mutattak be. Én egy-kettőt még el is köttettem volna, mert látszott, h nem szülőnek való. Aztán az utolsó részben mutattak egy leszbi párt, akik a második babát várták épp. Az elsőt az egyik szülte, a másodikat a másik. Én végigbőgtem, mert olyan aranyosak voltak.

2011. aug. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de tudod én ragaszkodom ehhez az országhoz hiába vagyok fél lenyel fél magyar
2011. aug. 13. 19:55
 4/13 anonim ***** válasza:
49%
Remélem h soha nem lesz erre esély...
2011. aug. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%

Ne haragudj, hogy ezt írom, de remélem Magyarországon erre nem fog sor kerülni.

Amúgy ki lennél a gyerekednek?Az anyja vagy az apja?

Ha meleg vagy akkor fogadd el, hogy nem lesz gyereked, a természet ezt így intézte, nem kell ebbe beleavatkozni.

2011. aug. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
30%
Hát bízom benne ,hogy sose !!!
2011. aug. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
19%
Le lehet pontozni,de én sem akarom.Hány szülő vár pl.örökbefogadható babára évekig?Ő kapjanak ne a melegek.Akik meg akarnak vérszerintit,azok szerintem meg tudják oldani...
2011. aug. 14. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem mindegy, hogy meleg, vagy leszbikus, vagy bármi, ha normálisan neveli a gyerekeit?
2011. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
100%

Tessék,itt volt a tükör!

Én meleg vagyok, külföldön élek.

Ha teheted,akkor ne Magyarországon könyörögj,hogy szülő lehess, hanem látogass haza a te családoddal,mint meleg szülő!

2011. okt. 21. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
57%
Igen ,nem mindegy hogy meleg vagy leszbikus a szülő ! A gyereknek APÁRA és ANYÁRA van szüksége ami férfiből ! és nőből áll !
2011. okt. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!