Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek a jobbik beállna...

Szerintetek a jobbik beállna a fidesz mögé a sorba?

Figyelt kérdés
elárulná a népet?
2011. nov. 25. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
61%
Jobbik bóvli kategóriába? SOHA!
2011. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
jobbikos vagyok, de hallottam ilyen pletykát
2011. nov. 25. 18:51
 3/20 anonim ***** válasza:
51%
Persze. Bár nem teljesen értem a kérdést, milyen sorba állásra gondolsz? Ha arra, hogy kormányozna-e közösen a két párt akár koalícióban, akár valami egyéb, nem ortodox formában, akkor természetesen igen a válasz. Miért gondolod, hogy a Jobbik nem ugyanolyan párt mint a többi, nem ugyanúgy a hatalom a legfontosabb a számára? A hatalomért meg mindenki mindent megtesz. Vona Gábor meg különösen.
2011. nov. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy folytatná-e a fidesz néplehúzó politikáját és az ország csődszélére való sodrását, hogy nekik jó legyen.
2011. nov. 25. 19:00
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Az ország csődbe juttatásában biztos. Lásd: "államadósság újratárgyalása" pont. A többi tervük képlékeny, még jó is kisülhetne ebből-abból.
2011. nov. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
60%
Persze, euthanáziának jól jönnének.
2011. nov. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
75%

A kérdezőnek köszönöm a pontosítást. Az a helyzet, hogy itt most nagyon kicsi, vagy szinte semmi a mozgástér. Pont az orbáni egyénieskedés látványos csődje mutatta meg, hogy Magyarország mennyire ki van szolgáltatva. Nem veszik az állampapírjainkat, leértékelik a valutánkat, leminősítik az országot, és kész, végünk. A Jobbiknak szerintem alapból nem adnának bizalmat, és ha netán kormányra kerülnének, a pénzvilág rögtön rázúdítaná annak a 10-szeresét, amit most a FIDESZ kap. Illetve ezt a Jobbik csak esetleg azzal tudná elkerülni, ha mégis valahogy bizalmat tudna kelteni, ez meg csak úgy megy, ha kiszolgálja az eddigi irányvonalat. Próbáld felfogni, hogy egy kis, kiszolgáltatott ország lakója vagy, te nem rendezheted újra a világban az erőviszonyokat, meg egy hazai párt sem.


Persze azért lehetne és lehetett volna jobban politizálni, de csak úgy, hogy alkalmazkodunk, együttműködünk, elfogadjuk a bevett szabályokat, és e mellett érvényesítjük az érdekeinket. Az eddigi kormányok ezt se tették meg. Szerintem a Jobbiktól sem várható lényegében semmi előrelépés, a további tönkremenetel kockázata viszont nőne.

2011. nov. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
33%
A Jobbik egy fasiszta-náci párt, a nagytőke szekértolói. Természetes, ha érdekei úgy kívánják, akkor beállnak a fidesz mögé. Egykutya. Mellesleg pedig már rég beálltak a sorba, lásd a közös ideológiát, a közös jelölteket, az összeszavazásokat a parlamentben. Egyáltalán nem ellenzéki párt, csak gerinctelen politikusok gyülekezete. Mellesleg a jobbik a fidesz polgári köreiből alakult ki...
2011. nov. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
42%
leszarom h mi van magyarországon csak a cigányokkal csináljanak már valamit,nemkell nekik segílyke,és lesz miből állni magyarország költségvetéseit
2011. nov. 26. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

" csak a cigányokkal csináljanak már valamit,nemkell nekik segílyke"


Annak nyilván jobban örülnél, ha TÉNYLEG naponta kétszer rabolna ki egy cigányhorda.

2011. nov. 26. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!