Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Alagúton léphet meg az Operábó...

Alagúton léphet meg az Operából Schmitt és Orbán?

Figyelt kérdés

[link]


Szép lenne, ha a kormány tagjai ilyen módon kényszerülnének menekülni az épületből!

Hát idáig jutottak, hogy már a terrorelhárítók is megvizsgálták a menekülési útvonalat?


2012. jan. 2. 15:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A menekülési terv az fontos.Ne láss bele össze esküvést,mi van ha tűz üt ki? v. bomba riadó stb??
2012. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Tavalynyáron a diszkóban lett volna ilyenféle,akkor nem halt volnameg 2 lány!!!De még tervük se volt ilyen esetekre.
2012. jan. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Díszletraktár :) Megnézném, ahogy Viktor meg SP Don Quijote és Sancho Panza jelmezében menekül :)
2012. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
50%

Úr Isten! Miért hoznák nyilvánosságra a nagy értékű politikusok menekülési útvonalait, amit a terroristák is elolvashatnak?


Ennek semmi értelme!

2012. jan. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Ez az elterelő művelet.Közben a bejáraton távoznak,mint Szancsó Panza.és Hókusz Pók.
2012. jan. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Az Operaház fantomjai, majd álcázzák, ha mégis leég a képükről a bőr. :D
2012. jan. 2. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Az remélem világos, hogy ez nem egy atombiztos járat, hanem egy kivilágított folyosó. Úgy emlékszem, kiskoromban én jártam is benne.


"terrorelhárítók vizsgálták át."- de miért, mitől féltek? Hogy Brad Pitt a díszletraktárban hagyta a fegyvereket? :D

2012. jan. 2. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 doboszoli ***** válasza:
95%
Nem értem mitől félnek, mikor szerintük minden rendjén van.
2012. jan. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
90%

"doboszoli válasza:


Nem értem mitől félnek, mikor szerintük minden rendjén van."



NA EZ ITT A NAGY KÉRDÉS!

2012. jan. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!