Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok, Ti is reggel legszíves...

Lányok, Ti is reggel legszívesebben alagúton keresztül közelítenétek meg a fürdőszobát?

Figyelt kérdés

Kialudt fej, elfeküdt frizura... Tök gáz.

És mit szól hozzá a párotok?

Nappal rendezett külső, de a reggelek... Mivel hozzátok formába magatok?


2011. nov. 23. 15:14
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
hát én tökre nem. a pasim is ugyan úgy szétaludja magát ahogy én. én simán megyek fürdőszobába megfésülködök ,felöltözök és utána kisminkelem magam.
2011. nov. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
olyan párt válassz, aki reggel is elfogad. valószínűleg ő sem egy george clooney hajnalok hajnalán.
2011. nov. 23. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi reggel még ágyból kimászás előtt összebújunk,heti 1-2x szex is van kora reggel,nincs is jobb.Igen,ugy kócosan,előző napi elkenődött sminkkel...igy is imád nem csak tűsarkúban tökéletes sminkkel miniszoknyában...
2011. nov. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
uhh... ha csak frissen, üdén, belőtt hajjal és kicicomázva tetszenék a páromnak, valószínűleg elgondolkoznék azon, h biztos jó emberrel vagyok -e. Illetve ha felmerülne bennem ez a kérdés, akkor a saját értékrendemen is elmerengenék.
2011. nov. 23. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Miért gáz? Reggel a párom is ilyen szétaludt fejjel köszönt, na és akkor mi van? Emberek vagyunk, senki se friss sminkkel fésült fejjel kel fel az ágyból.


Aki igazán szeret, az rongyosan, karikás szemmel, koszosan, büdösen, kócosan is szeret.

Szóval felejtsd el az alagutat :)

2011. nov. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mem, en nem erzem magam reggel sem csunyanak, pedig mar nem vagyok tini es ejszakazom 3 eve a gyerekek miatt.

De jol esik belenezni a tukorbe reggel is.

Sot, a ferjemnek is tetszik a latvany, multkor egy atbulizott ejszakat koveto 3 oras alvas utan, full masnaposan is hajtogatta, hogy milyen jo nekem, rajtam nem latszik semmi.

Szerintem te sem vagy szornyu, csak bizonytalan.

2011. nov. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hálószobám a fürdőszobába nyílik, így nem kell alagút. Egyébként látott már betegen, izzadtan remegve egy lavór fölé, tehát a reggeli a legkevesebb.
2011. nov. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem is látott már mindenhogyan, néha mégis sz*rul érzem magam emiatt, hogy nem úgy kelek fel, ahogyan előző nap látott... ez van. :(
2011. nov. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!