Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mit vártok a Jobbik (Vona...

Mit vártok a Jobbik (Vona Gábor) tól?

Figyelt kérdés

Sokan úgy vélik hogy ha Magyarországon a Jobbik kerül a hatalomra akkor minden egy szempillantás alatt megváltozik.


Pedig nem! esetleg kikiáltják Magyarországot fasiszta államnak lesz SS, wehrmacht Magyar Gárda stb masírozó szervek. De fejlődés nem hiszem... Magyarország már réges rég megbukott!


2012. jan. 8. 12:36
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
84%

Én személy szerinte nem várok már semmit, csak reménykedek.


Ezt az SS-es baromságot meg hagyjuk már. Jól hangzik, meg ütős egy Blikk címlapon, de kb ennyi.


Írod, hogy MO már rég elbukott. Hát akkor? Ha úgy is elbukott, akkor a Jobbikban még reménykedhetünk. Hiszen nem ők buktattak meg. Ha esetleg ők is megbuktatnak, akkor onnantól már őket is anyázhatjuk.

2012. jan. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
73%
az igaz hogy ők se hoznák ki sehogy se az országot ebből ami már most van az általános módszerekkel, csak ők másképp is akarják teljesen. Tehát nem tárgyalni akarnak az imf-el unióval, hanem otthagyni őket ahogy vannak
2012. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
23%
Most nagy cucc ez a Jobbik. Ők azok akik rendszerváltás óta próbálnak parlamentbe jutni 5% körüli eredményeket elérve különböző neveken, mint kisgazdák, miép... Most a válság mi
2012. jan. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
24%
Na szóval a válság miatt most proliéknál az MSZP mellett ez is népszerű.
2012. jan. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 A kérdező kommentje:
12:45 nem hinném hogy egykönnyen le tudnák rázni akrár az IMF -t akár az Uniót mivel oly hatalmas összegekkel tartozik Magyarország hogy 15 évig megélne belőle az egész magyarság
2012. jan. 8. 12:57
 6/50 anonim ***** válasza:

[link]

Erre a sokszor kifizetett adósságara gondolsz?

2012. jan. 8. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
42%
Erre gondol. És csak azt felejtette el, hogy Magyarországnak jelenleg nincs adóssága.
2012. jan. 8. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
22%
Nem várok tőlük semmit. Nem tartom őket kormányképes alakulatnak.
2012. jan. 8. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:

Az adósságot ne ilyen szedett-vedett oldalakon nézd.

[link]

2012. jan. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 Hajdu Peter ***** válasza:
31%
Tudatlan vagyok , megerzesböl valaszolok . En nem sokat varok a Jobbiktol . Szerintem ide gyujtik össze a sok hözöngöt , de ezek valojaban nem fognak csinalni semmit . Szidni atkozodni 100 - 500 evig is lehet . Szerintem a Fidesz kepes valtozast hozni Magyarorszagon , de mint irtam keves infom van a magyar helyzetröl .
2012. jan. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!