Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek a közel jövőben...

Szerintetek a közel jövőben Orbán elfog távozni az ország "Éléről"?

Figyelt kérdés

Ha igen, akkor most éppen melyik párnak van arra a legnagyobb esélye hogy átvegye a kormányzást?

+1 Kb a Magyar fiatalság(ÁLLÍTÓLAG)60-70%-a a Jobbikot Fogja támogatni jövőben amikor már ők is szavazhatnak lehetséges hogy most jön el a Jobbik ideje?


2012. jan. 8. 22:33
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Orbánt úgy értem hogy a Fidesz mint párt. Elnézést hogy rosszul fejeztem ki magam.
2012. jan. 8. 22:37
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Önként soha, főként azután, hogy bebetonozták az embereiket 9 évekre, és úgy átalakították a választási rendszert, ogy szinte csak ők nyerhetnek!

Pont mnt az MDP 1945 után...

:(

2012. jan. 8. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
11%

"megkezdte az úgynevezett szalámitaktika érvényesítését, fokozatosan felszámolva a kisgazdákat és a többi demokratikus pártot..."


"egyre inkább úrrá lett rajta a megalománia, s lassanként a hatalom rabjává vált. Pozícióinak megszilárdítására minden eszközt használhatónak ítélt meg."


"A nevével fémjelzett korszakban az emberi jogok súlyos sérelmet szenvedtek. Sokakat ért megtorlás"


Nem ez nem OV, csak az egyik hirhedt elődje.

[link]

2012. jan. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

Miért menne?


Megcsinálja a feladatát, ami az elődökre sajnos nem volt igaz.

2012. jan. 8. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%

szerintem 2014-ig biztos nem.



"Kb a Magyar fiatalság(ÁLLÍTÓLAG)60-70%-a a Jobbikot Fogja támogatni jövőbe"


ezt hol hallottad?


Lehetséges, hogy most jön el az ideje, hiszen nem képesek belátni, hogy a Fidesz jórészt a Jobbik ötleteivel kormányoz és viszi szépen lassan csődbe az országot.

2012. jan. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
41%

"Megcsinálja a feladatát, ami az elődökre sajnos nem volt igaz.

"


szerintem ugyanazt csinálja, mint az elődei csak még jobban:

tönkreteszi az országot.

2012. jan. 8. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 zozi1111 ***** válasza:
10%
Orbán is, mint Rákosi és Kádár negatívan fog bekerülni a történelembe. Mint népnyúzó diktátor. Leváltani nagyon nehéz lesz. Szerintem csak egységes összefogással lehet majd elzavarni. Pillanatnyilag a pártok közül talán a Jobbiknak van most esélye, de ha a választáson nyernének is nagyon nehéz dolguk lenne.
2012. jan. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

ma 04:57

Amit leírtál, hogy népnyuzó az hazugság. Nem unjátok a sok süket dumát?

2012. jan. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Emberek... a KÉRDÉSEMRE ESETLEG KAPNÉK VÁLASZT? MERT KONKRÉTAT MÉG NEM KAPTAM :P
2012. jan. 9. 10:58
 10/15 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Orbán, mint a Fidesz, valószínűleg nem. Orbán, mint miniszterelnök, szerintem igen. A Fidesz a talponmaradásért szerintem be fogja áldozni.
2012. jan. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!