Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Utálni kell Orbán Viktort?

Utálni kell Orbán Viktort?

Figyelt kérdés

..azért, mert minket (kisembereket) beáldozva megvívja harcát a judeisták által irányított világgal?

Bevallom, én a JOBBIKra szavaztam, de az is csak vészmegoldás...a magyar föld, és a magánlak védelmét ők egyedül helyezték hangsúlyba! Kire kellene szavazni 2014-ben?


2012. jan. 9. 15:22
1 2
 1/17 tetris ***** válasza:
25%

Én nem utálom, sőt tisztelem azért, amit, és ahogy vezeti az országot.

(Huhú mit fogok én most itt kapni!)

2012. jan. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
13%

2014-ben mindenképp a Fideszre kell szavazni.

Orbánt meg nem kell utálni.

2012. jan. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
58%
A jobbikra szavaztál?Ezt le se kellett volna irnod,annyira egyértelmű...2014-ben kellene már valami új ember meg párt mert a mostaniak egy kalap szart nem érnek,az összes bebizonyitotta...
2012. jan. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
54%
Én utáltam mindig, egy elmebajos diktátornak tartottam. Viszont most azért durva, hogy olyan dolgokért is kikezdik, amibe nem lenne beleszólásuk külföldön, vagy más államnál is így működik, de ott megbocsátható.Viszont a kommunikációjuk rettenetes.
2012. jan. 9. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, de akár utáljuk, akár nem, attól nem lesz jobb.
2012. jan. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

ma 15:36


Ebben nagyon egyetértünk! Nem értem miért folyik még a csapból is az, hogy "Magyarország, csalódtunk benned"...ez spekuláció, nem gondoljátok? A ne pattogj nikkelbolha, mert rosszul jársz esete.

2012. jan. 9. 15:51
 7/17 anonim ***** válasza:
Én nem utálom mint személyt. Csak azt utálom hogy ahogyan vezeti az országot, a hülyeségre verik el a pénzt és nem arra hogy fizessék a hiteleket meg fejlesszék az ipart a mezőgazdaságot. Lehet le leszek pontozva de nem érdekel én megmondom hogy a jobbikba és az LMP-be látom még azt az esélyt hogy képesek lesznek vinni valamire még itt. Mert a fidesz csak lehúz mindenkit a szegény embert lehúzza a gazdagok meg jól járnak és ugye pont azért találta ki hogy ne ők szívják meg anyagilag mivel sok pénzt kapnak. Orbán sokat ígért és csak rosszabb lett a helyzet, az adminisztráció még bonyolultabb lett és még sorolhatnám. A legjobb az lenne ha 2014 ig megjelenne egy új párt egy új emberrel akik nem csak a rosszat csinálnák, én jelenleg vagy a jobbikra vagy az LMP-re szavaznék ha most lenne a választás.
2012. jan. 9. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
A Jobbik és az lmp elég messze állnak egymástól!
2012. jan. 9. 16:04
 9/17 anonim ***** válasza:
Kérdésedre válaszolva : a hülyének az Isten is megbocsát, de mivel én nem vagyok az én nem. Egyel több párt , amit kihuzok a listáról.
2012. jan. 9. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
45%
Olyan komoly mentális problémáid vannak, és annyira irracionálisan gondolkodsz, hogy ember legyen a talpán aki észérvekkel hatni tud rád a téveszméiddel szemben.
2012. jan. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!