Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán Viktort miért tartják...

Orbán Viktort miért tartják nagyon sokan hazaárulónak? Mi a legnagyobb bűne?

Figyelt kérdés

Én nem látok nagy bűnöket amiket itt felsorolnak. Azt hiszem az egyetlen "bűne" hogy nem tud mit kezdeni a válság következményeivel és az előző kormány mulasztásaival.

És mert az embereknek emiatt egyre kevesebb a fizetése stb... rábiggyesztenek egy csomó olyan jelzőt ami szerintem nem igaz.

Nem épít ki diktatúrát mert az EU azonnal kicsapná ,a médiatörvénnyel korlátolni akarta az ellenséges propagandát (kuruc.info) ,mert az emberek egyre vonzódnak a szélsőjobbhoz.

Ez az én véleményem és szeretném ha ezt a válaszolók tiszteletben tartanák ,viszont minden fajta véleményre kiváncsi vagyok.


2011. ápr. 16. 21:15
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
43%
A szélsőségeseknek, aki nem olyan radikálisan gondolkozik mint ők, az hazaáruló. Szerintük kiszolgálja a zsidó nagytőkét, kiárusítja Magyarországot stb. Persze látható következményei nincsenek, pedig szerintük 60 éve mindenki ezt csinálja, de mind1 attól még hazaáruló. A kedvencem, amikor a videóikon azzal bizonygatják ezt, hogy kezet fog hazai zsidó vallási vezetőkkel. :)
2011. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:

Köszönöm kommented!

Örülök hogy nem vagyok ezzel egyedül

2011. ápr. 16. 21:33
 3/26 anonim ***** válasza:
65%

Talán nyisd ki a szemed,és akkor rájössz,hogy mik a bűnei!

Elég sokan megírták már.

2011. ápr. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
67%

A Fidesz frakciója - Orbánnal az élen - 1990. június 4-én még kivonult a parlamentből, amikor Szabad György házelnök váratlanul egyperces néma felállásra kérte a képviselőket. (Trianoni megemlékezés)


De ha ez nem elég hazaáruló neked, akkor olvasd el ezt:

[link]

2011. ápr. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
47%

Igen, akkor még a liberális eszmék vezették őket, de aztán változtattak a politikai elhelyezkedésükön, és lám, mi lett most, kettős állampolgárság, miegymás...

A metapedia aztán hiteles forrás :)

2011. ápr. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

21:34

Mégis mire nyissam a szemem?

Érdekelnének az indokok is mert már kezdek betelni az ilyen válaszoktól.

2011. ápr. 16. 21:51
 7/26 anonim ***** válasza:
74%

Legnagyobb bűne az hogy beígért mindent 2010-ben a "sanyargó" népnek ,bíztak benne ,nem ezt várták.

Annak idején ugyanez volt Gyurcsánnyal is.

Mind fiatalok mind idősek táborában népszerű volt és hát nem kellett sok idő amíg megutálták...

Vele is ez lesz.

2011. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
42%

"Legnagyobb bűne az hogy beígért mindent 2010-ben a "sanyargó" népnek ,bíztak benne ,nem ezt várták."

Honnan tudod, hogy ki mit várt a kormánytól? Mert, hogy csodát csak ti vártatok. Én pl. nem, nekem elég, hogy végre nem csak az embereket szorítják meg, és vannak biztató jelek.

2011. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
88%
Orbán Viktort a baloldal például nem tartja hazaárulónak. A baloldaliak túlnyomó része ugyanis kulturáltabb, mint Orbán Viktor, aki az elmúlt 8 évben a Parlamentben is hazaárulózott. Viszont az az ember, aki saját önnön ambíciói, hatalma érdekében az ország lakosságát egymás ellen uszítja, polgárháborús hangulatot szít, ellenzékben csodát ígér, majd kormányra kerülve semmi eredményt nem mutat fel, a kritikára pedig széttárja a kezét és mutogat az elődeire, az országra nézve sokkal károsabb, mint az, aki hazaárulást követ el.
2011. ápr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

"Honnan tudod, hogy ki mit várt a kormánytól?"


Onnan,hogy elolvasom az itteni hozzászólásokat és meghallgatom a körülöttem élő embereket.


"Én pl. nem, nekem elég, hogy végre nem csak az embereket szorítják meg, és vannak biztató jelek."


Na meséld el kiket szorítanak meg az embereken kívül.Továbbá legyél szíves közölni velem a biztató jeleket is.

2011. ápr. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!