Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az SZDSZ 2009-es kampányában...

Az SZDSZ 2009-es kampányában ki volt az a "kétmillió ember", akiknek a szavazatára vártak?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=94ILurCV-as


A cigányok, a zsidók, a melegek, a leszbikusok és az egyéb "másként gondolkodók" vagy mi?



2012. jan. 31. 11:29
1 2 3
 1/27 A kérdező kommentje:
Ja és ha elvileg az EU-ban tilos listát vezetni arról, hogy ki milyen vallású meg milyen szexuális akkor honnan tudják, hogy 2 millió "más ember" él az országban?
2012. jan. 31. 11:30
 2/27 A kérdező kommentje:
Ja és milyen "kirekesztésről" beszélnek? Valószínűleg nem fogom a boltos vagy a főnök orrára kötni, hogy meleg vagy zsidó vagyok, mert 1. nem tartozik rá 2. felesleges megemlíteni, másik meg, hogy ha ki is derül rólam, akkor sem fogják a boltban megtagadni tőlem a kiszolgálást vagy rugnak ki a munkahelyről, nem valami iszlám diktatúrában élünk.
2012. jan. 31. 11:32
 3/27 tetro ***** válasza:
55%
szerintem ha már a kérdésben zsidózol cigányozol melegezel, akkor a kérdésed célja csak is provokáció lehet. kérlek menj vissza Norvégiába trollkodni, a barátaidhoz.
2012. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
100%
Otthon maradtak, az ígéret földjén.
2012. jan. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
75%
Kétmillió? Megszaladt a nulla.
2012. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:

"Kétmillió? Megszaladt a nulla."


200.000 szavazatra vártak, hogy meglegyen a parlamenti küszöb, de elvileg 2.000.000 "más ember" létezéséről tudtak, aki velük szimpatizál.

2012. jan. 31. 11:37
 7/27 tetro ***** válasza:
24%
komolyan nem sikerül értelmezned egy rohadt választási szlogent? na kezdj el gondolkodni kire utalhattak a kétmillióval. ha majd nagyon nem megy, akkor segítek, és elmagyarázom neked. tudod a választási felhívások és szlogenek nem mindig a valóságot mondják...
2012. jan. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Nehogymár védjétek az SZDSZ-t, a legszarabb pártot!


Mi van veletek? Most, hogy jobboldali kormány van, divat lett külföldimádó balliberálisnak lenni, csak azért, mert az "ellenzéki" és milyen menő lázadozós?

2012. jan. 31. 11:40
 9/27 tetro ***** válasza:
62%
1. senki sem védte az szdsz 2. nincs is már szdsz 3. elég paranoid dolog egy olyan párton feszülni, ami már nem létezik 4. aki nem ért veled egyet, az nem feltétlenül cigány zsidó meleg, csak lehet nem szereti az értelem nélkül fröcsögő ökröket
2012. jan. 31. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
24%
Igen, most már biztosan tudom, hogy másként gondolkodom, mint te. Ezért nem szavaztam az SzDSz-re. Ezért nem szavaztam a Fideszre. - mielőtt elszállnál, emlékeztetlek, hogy a választásokon sokkal több párt szokott indulni, mint ahány bejut a parlamentbe. Vannak közöttük gondolkodó lények is, akiknek nem a lenyúláson jár az eszük. Nem is figyel rájuk senki (na jó, de kevesen).
2012. jan. 31. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!