Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mikor zavaráják már el a...

Mikor zavaráják már el a FIDESZ-t a kormányról?

Figyelt kérdés
2012. febr. 15. 16:13
1 2 3 4
 1/37 anonim válasza:
21%

Remélem nem zavarják el, és nem is fogják, mert tudják, hogy mit csinálnak...nem úgy mint az előző kormány, ami mindent csak hűbelebalázs módjára, lopva, csalva, hazudva csináltak. Sajnálom, hogy vannak még olyan emberek, akik ezt elhiszik.

Ha pedig jobbikos vagy, az egy jobb alternatíva, de gondolj át mindent ész érvvel. Én azt látom, hogy a jobbik jó irányban van, csak még túl ellenségesek mindenkivel szemben.

Azért amiért megosztottam a véleményem, még nem kell leszavazni, mert ennek az oldalnak ez a lényege. köszönöm :)

2012. febr. 15. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
79%
Ha az nem hűbelebalázs hogy ma mondanak egyet holnap csinálnak mást, akkor még helyt is állna a mondandód, első...
2012. febr. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:

Elsőnek:


Szerintem ekkora szem..séget még egy kormány sem csinált a Magyar Köztársaság kikiáltása óta! Lásd rokkantnyugdíjasok megalázó felülvizsgálata, Matolcsy kijelentése.

2012. febr. 15. 16:35
 4/37 anonim ***** válasza:
14%
Soha nem fogják. Amúgy nőtt a fidesz népszerűsége, nem olvastad?
2012. febr. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
75%

16:22 naná hogy tudják mit akarnak még több pénzt kihúzni belőlünk és nem csak hogy tudják de olyan pofátlanul csinálják mint eddig senki! 2004-ben mikor felemelték a képviselők fizetését netto 300.000ft-ról 900.000-re az egyik drága képviselőnk azt nyilatkozta, hogy ez csak természetes koszos 300.000-ből nem lehet megélni, de nekünk lehet igaz ? :D Megértem hogy így véded a fideszt Ilove you szent Orbán király, és a fideszes főurai.

Remélem kisemmiznek téged és a családodat is és mentek a híd alá, ott mondhatod értük az áldást.

2012. febr. 15. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
74%
Bízom benne, hogy minél előbb.
2012. febr. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
84%

"Soha nem fogják. Amúgy nőtt a fidesz népszerűsége, nem olvastad?"


Nem nőtt. 54% ról lett 40% tehát csökkent.

2012. febr. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
77%

Hát ott lenne az ideje.

Habár őszintén nem tudom megmondani, hogy ki jöjjön helyettük... Egyik rosszabb, mint a másik.

2012. febr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
77%
A rokkantnyugdíjasoknak eddig is kellett járni évente-kétévente felülvizsgálatra. A mostani miben megalázóbb az eddigieknél? :O
2012. febr. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
61%

"A rokkantnyugdíjasoknak eddig is kellett járni évente-kétévente felülvizsgálatra."

Nem igaz, legalábbis nem mindenkinek kellett. Például a gyermekbénulás tuti nem fog meggyógyulni, most meg őket is berángathatják, akár tud járni, akár nem.


"őszintén nem tudom megmondani, hogy ki jöjjön helyettük"

Ennél minden csak jobb lehet.

2012. febr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!