Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Tudtok mondani 10 épkézláb...

Problem2 kérdése:

Tudtok mondani 10 épkézláb érvet a DK és az MSZP mellett?

Figyelt kérdés

Nem értem ,hogy lehet olyan pártok mellet letenni a voksot ,amelyek ennyire nem állnak Magyarország mellé.Sőt az MSZP 8 évig szinte csak rombolt,nem épített.A DK vezetője meg Gyurcsány ,aki ennek a rombolásnak a főkolomposa volt(persze ehhez kellettek a párttársak)

De tényleg nem tudom elhinni miben bízhatnak ezeknek a pártoknak a szimpatizánsai?



2012. márc. 10. 20:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
70%
Te miért bízol a saját pártodban?
2012. márc. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
87%

Abban bíznak az MSZP és DK szimpatizánsai, hogy eltakarítják a Fidesz-KDNP-t. 2010-ben a Fidesz-KDNP szimpatizánsai abban bíztak, hogy eltakarítják az MSZP-t.

Az emberek már nem valamire szavaznak, hanem valami ellen szavaznak, ezért gyakorlatilag a magyar politikai élet színvonala egyenlő egy nagy nullával.

2012. márc. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
5%

"Nem értem ,hogy lehet olyan pártok mellet letenni a voksot ,amelyek ennyire nem állnak Magyarország mellé"


Itt a lényeg, azok szavaznak rájuk, akik Magyarország ellen vannak...

2012. márc. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%

Te tényleg ilyen naiv vagy kérdező ?

A DK megy MSZP meg az LMP külföldi érdekcsoportok érdekeit képviseli a magyar nép érdekeivel szemben.


A FIDESZ igyekszik a magyar érdekeket képviselni amennyire lehet, ugyanúgy ahogy Putyin az orosz nemzeti érdekeket képviseli, aki ellen 1-2 ezer nyugatiak által felheccelt, agymosott csürhe tüntet, hasonlóan mint nálunk Orbán ellen.

Itt a gyk-n is akad jónéhány ebből a baloldali, agymosott nemzetellenes csürhéből.

És hogy ezeknek a pártoknak a szimpatizánsai kicsodák ? Hát magyarul beszélő idegen nemzetiségűek, nem csoda, hogy Magyarország vesztét akarják.

2012. márc. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
40%
Nemhogy 10-et, de EGYET SEM.
2012. márc. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
41%

Te is beveszed ezt a Fidesz maszlagot,hogy az elmúlt 8 év alatt csak romboltak! De egyetlen tényt sem tudtok felmutatni,csupán feltételezett vádakat!

Nem vagyok MSZP-s,és nem is voltam soha.

Az országot nem az elmúlt 8 év tette tönkre,hanem az elmúlt 20!

Az MSZP pedig most éppen Magyarország mellé áll,amikor nem pártolja a Fidesz országrombolását!

A DK az valóban bohóc párt, a Jobbikkal és az LMP-vel együtt.

Nem értem,hogy józanul gondolkodó ember hogyan szavazhat rájuk?

Jelenleg NINCS egyetlen olyan párt sem,kire lehetne szavazni!

2012. márc. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 bumbi02 ***** válasza:
53%
Melengeti a szívem hogy sikerült ihletet adnom egy kérdéshez:)
2012. márc. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
12%
Én sem értem.... hogy lehet még ebben az országban pár tucat meszes agyú nuggeren kívül, aki ezekre a rablóbandákra szavaz. Komolyan...
2012. márc. 10. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem tudok, de más párt mellett sem jelenleg.
2012. márc. 10. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
21%

MSZP:


Ki más tudna ilyen könnyen 80%-os államadósságot csinálni?

Ez a 8 éves időtartam alatt igazán rekordnak számít, és teljesen látszik, hogy előre ez volt a tervük. Most megkóstoltatják velünk, hogy mi lenne nélkülük velünk, tudatlan parasztokkal. Ha megszavazzuk őket, akkor majd szemfödelet raknak ránk, és azt mondják: "Nyugi, ne aggódj, nem kell neked ezt látni."


A DK-n megy gyakorlatilag összevizeltem magam. Ezzel azt hiszem mindent elmondtam.

2012. márc. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!