Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ennyire szegény volna az...

Ennyire szegény volna az alkotmányozó többség?

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 17:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Hogy már a "Fülke Forradalmárokat" is importálni kell!
2012. márc. 15. 17:21
 2/4 anonim ***** válasza:
29%
Valami franciákat nem várt valami ellenzéki csoport?
2012. márc. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Hát bizony ennyire, az alma nem esett messze a fájától, mert eddig is a "tábornokok" a közkatonákat tolták maguk előtt a háborúba és ehhez még hozzá jönnek az idegenek.Ahogy azt Hifi mondta a magyarnak mindig kell egy p.csa amit nyalni kell és igy a lengyelekét választottuk. Majd ők kihúznak minket a csávából. Az unióba lépéskor is a mezőgazdasági támogatás nagyon nagy részét elvitték előlünk ugye ? Na. Tehát a forradalmár tábornokok ugy néz ki feláldozzák a mezitlábasokat - a felnőtt lakosság igen nagy részét - játékaikban. Elvárják, hogy ezt szájtátva és igen nagy áhitattal és alázattal kövessék és ezt sokan meg is teszik a hülyék - lsd márc.15 - pedig azok is a saját bőrükön érezhetik az elhibázott politikájukat.A tiszti kar ez az, akit a fidesz kiemelt és erősíteni szándékozik hiszen ezek lesznek majdnan a nemzet eltartói, mint vállalkozók és munkaadók , akik nagy része sz.rik a fidesz politikájára, de elmegy a gyűlésekre, tapsol és vidám addig mig jó a cigányzene és dő a lé és mosolyog , mint az a kamaszgyerek, akit b.ni visznek. Mindenki látja,hogy már a szakadék szélén vagyunk és mindenki tudja, hogy nem ez a helyes irány, de ŐK a nagy forradalmárok, akik meggyőződéssel harcolnak képesek feláldozni még a hazát is. Én meg szent meggyőződéssel hirdetem, hogy itt lenne az ideje többségnek ezt a forradalmat kiszélesítve tovább vinni és az uralkodó kisebbséget megfosztani a hatalomtól. Nem tudom, hogy mire várunk, hiszen ettől megalázottabb helyzetet már nem tudok elképzelni, hisz már a szemetesek is tudják, hogy melyik ház nem fizet, kire van jelzálog vetve és már a kutya is azt vakkantja, hogy engedj el gazdám, mert sokba leszek és majd visszajövök.Egyáltalán miért is kell türelemmel lenni ? Miért is kell megérteni, hogy ebben a nagy márciusi forradalmoba miértünk történik minden csak rosszul látom ? Hogy a 22 év alatt ugy érzem magam, mint egy laborba akin állandóan kisérleteznek és arra kiváncsiak, hogy egy bizonyos határon tul az emberi mivoltomnak hol a türéshatára ! Tényleg hol ?
2012. márc. 16. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Picit terjengősre, ezáltal kicsit áttekinthetetlenné olvashatóvá sikerült a hozzászólásod, de egyetértek, és már meg is nyomtam a tetszést jelző zöld ujjat.
2012. márc. 16. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!