Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek mennyi rá az...

Szerintetek mennyi rá az esély, hogy 2014 -ben nyerjen a Jobbik? Mennyi rá az esély hogy addigra kinyíljon minden MAGYAR szeme? Szerintem jelenleg totál agy mosott birka a Magyarok nagy töbsége.

Figyelt kérdés
2012. márc. 21. 16:54
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
73%
Biztos hogy nem fog nyerni, nézz rá a közvélemény kutatásokra, fényévekre van a győzelemtől. Ha pedig kiélezett harc lenne szinte biztos hogy jelölteket hívna vissza a többi párt egymás javára hogy megakadályozza a Jobbik többségbe kerülését.
2012. márc. 21. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
77%
Mivel eléggé leszűkítik azokat, akiket MAGYARnak tartanak, ezért nem is fog rá szavazni a többi nem-magyar. Így nincs esélye arra, hogy nyerjen.
2012. márc. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
71%

Racionálisan nézve semmi esélye.

Indok:

A szavazó állampolgárok zöme nyugdíjas:-ők általában úsznak az árral vagy kommunisták,kizárt,hogy sok nyugdíjas szavazna a jobbikra.

Van a roma réteg,ami elég sok szavazatot jelent (itt megemlíteném,hogy nem a tipikus igénytelenekre gondoltam):-ők bárkire szavaznak,csak nem a jobbikra.

Aztán meg kell említeni a határontúli magyarokat:-ők Orbánt,második Csaba királyfiként emlegetik,mivel nem nagyon ismerik a jobbikot.Ők többségben Fideszre fognak voksolni.

Aztán van a fiatal társadalmi réteg:-ebből kétféle van:-az egyik a Nagymagyarországos-szimatszatyros tábor akik mind a számítógép előtt ülve játszák a nagy (fotel)forradalmárt.Na ők tuti a jobbikra fognak szavazni.

A többi fiatal (fiatal alatt értve a 18-24 korosztályt) pedig nagy valószínűséggel LMPre vagy Fideszre voksol.

Aztán marad a közép korosztály:Akadnak közte nemzeti érzelműek ők biztos jobbikra fognak szavazni,de nem lesznek elegen.A többiek másra fognak szavazni.

Sokan el sem fognak menni.

Szóval a Jobbik nem fog nyerni.

Mondjuk én személy szerint nagyon kiváncsi lennék arra,hogy ha valami úton-módon mégis a Jobbik nyerne,akkor mit csinálna a sok "hungarista" aki,miután úgy istenítette Vonát,ami után ő is eljátszotta a bizalmukat.Mert,akármilyn rosszul is hangzik,körülbelül egy-két év után,amikor már megfelelően tele van a zsebe,akkor ő is memória zavarban fog szenvedni,és elfelejti a nemzeti érdekek előtérbe helyezését,és a sok szegény embert.

Elnézést kérek a terjedelméért,de szerettem volna megindokolni mindent.

2012. márc. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem nem sok esély van rá.. DE, azért megnézném mi lenne, ha ők nyernének ténylegesen. Komolyan nekem nem szimpatikus annyira de kíváncsi lennék ők mit csinálnának meg hogyan
2012. márc. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
49%

de kíváncsi lennék ők mit csinálnának meg hogyan



Ezért kell adni egy esély nekik is!A többiek már úgyis eljátszották az esélyüket!Veszíteni mit lehet?Rosszabb már nem lehet ettől!

2012. márc. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 bumbi02 ***** válasza:
46%

Ilyen alapon felsorolok neked 5 pártot hogy még i lehetne kormányon.. Feltettem már kétszer is kérdést hogy miért kellene a Jobbikra szavaznunk, miben más mint a többi párt, mondjatok 10 érvet mellette.. 1 hónapja nem kaptam ezekre a kérdésekre választ tőletek.



Az agymosott birkák többsége kurucinfo-n, barikádon, meg hasonló színvonalú oldalakon szocializálódik már 14-15 évesen... Sokkal agymosóbbak ezek az oldalak, mint mondjuk egy index, vagy origo... (csak közben még ezt is belemossa az ember agyába a kurucinfo hogy "csak nektek van nyitva a szemetek, a többieket megvezetik".. aztán ti vagytok legjobban megvezetve.

2012. márc. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 A kérdező kommentje:
bumbi02 de a legjobban te vagy meg vezetve és neked van mosva a kis agyacskád barátom!!!! Mi bajod a kurucinfoval barom állat az hogy olyan híreket is közöl amit a szeretett retek klubotok nem, menjél nézzed inkább a való világot!!!!
2012. márc. 21. 19:38
 8/48 A kérdező kommentje:
Jahhh és aki 2014-ben Magyar létére nem a Jobbikra teszi a voksát az egy haza áruló kutya. Az Isten szerelmére nyíljon már ki a szemetek agy mosott vad barmok!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2012. márc. 21. 19:42
 9/48 anonim ***** válasza:
7%

bumbi02



Nem vastag pénztárcával kellene Budapestről,meg Kaposvárról lejáratnod egyfolytában a jobbik-ot,mert már egy jó ideje ezt teszed,mint egy megszállott!Ezért is jó pénzt kapsz valahonnan,hogy nap mint nap ócsárold őket?Egyébként jó páran írtak neked 10 érvet az említett kérdésedre,de persze a kérdés is provokálás volt,mert egyet nem fogadtál el!Te tudsz bármely pártra 10 jó érvet fel sorolni?



De hogy a kérdésre is válaszoljak,szerintem kevés az esélyük a győzelemre,mert folyton lesznek olyanok,akik képesek mindenre,hogy lejárassák őket,védve a saját biztonságukat!

2012. márc. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 Jóska Pista Sanyi ***** válasza:
100%

Szerintem elenyésző a reális esély erre a dologra.


Előbb lépne koalícióra a Fidesz az MSZP-vel az LMP-vel é a gyurcsányistákkal mint hogy a Jobbikot engedjék hatalomra.


Egyetlen esetben kerülhetne a Jobbik kormányzási pozícióba. Mégpedig akkor ha egyfajta fidesz 2.0 lenne belőle. El kellene határolódnia a mostani bázisát adók nagy részétől és átvenni a fidesz jobboldali gyűjtőpárt szerepét. Vagyis teljes mértékben el kellene térnie a mostani irányvonaltól. De teszem fel a kérdést, mi értelme volna mindennek? Senki sem jutna vele előbbre.(kivéve az adott kulcspozíciókat betöltő emberkéket)

2012. márc. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!