Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mire fel záratná a meleg...

Mire fel záratná a meleg embereket börtönbe a Jobbik?!

Figyelt kérdés

[link]


Egyszerűen gusztustalannak és elszomorítónak tartom, hogy hazánkban, 2012-ben ilyen még csak fel is merülhet. Meleg fiatalként élem az életem és igyekszem értékes, hasznos tagja lenni a társadalomnak, másoknak nem ártani, kérdem én, miért kellene engem börtönbe zárni? Mert boldog vagyok a velem azonos nemű párommal? Kinek ártok ezzel?


Ilyen primitív, középkori pártképződmény nem sok helyen létezhet az EU-ban. És tény, hogy bizonyos dolgokban szükséges lehet a radikalizmus (pl. kisebbségi bűnözés visszaszorítása területén), de úgy gondolom, hogy a melegek elleni javaslat a 21. századi Európában nem elfogadható.


Lefogadom, egy "nagymagyar" sem tud észérveket mondani e kezdeményes mellett, csak ontják magukból a téveszméiket.


22/F



2012. ápr. 12. 19:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/148 anonim ***** válasza:
15%
Arra fel, hogy ne flangáljanak szabadlábon.
2012. ápr. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/148 anonim ***** válasza:
20%

"Mert boldog vagyok a velem azonos nemű párommal?"


Muszáj az utcán, nyíltan boldognak lenni a pároddal? Mert otthon a fenti törvénytervezet értelmében ugyanúgy rakhatjátok egymást farba, mint eddig.

2012. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/148 anonim ***** válasza:
14%

"nagymagyar"


Definiálnád ezt a szót? Nem találom az értelmező szótárban.

2012. ápr. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/148 A kérdező kommentje:

"nagymagyar"


Definiálnád ezt a szót? Nem találom az értelmező szótárban.


Én legkinkább aluliskolázott, beképzelt, érzéketlen Jobbik-szimpatizánsokat tartok "nagymagyaroknak" akik hiányosságaikat azzal próbálják kompenzálni, hogy másokba a kultúrált viselkedést kicsit sem szem előtt tartva belekötnek, illetőleg a Trianon előtti Magyarország határait követelik, valamint gondolkodásmódban leragadtak úgy az 1300-as éveknél.

2012. ápr. 12. 19:28
 5/148 A kérdező kommentje:
Itt nem a felvonulásról van szó, azt a legtöbb meleg (köztük én is) utálja, de ha megfogom a párom kezét az utcán, akkor 3 év börtönt is kaphatok?!
2012. ápr. 12. 19:30
 6/148 anonim ***** válasza:
19%
Nekem sem volt semmi bajom a búzákkal, míg nem vonulgattak. De mostmár alanyi jogon, csak a búzaság ténye miatt is bebörtönözném mind.
2012. ápr. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/148 anonim ***** válasza:
15%

"Itt nem a felvonulásról van szó, azt a legtöbb meleg (köztük én is) utálja, de ha megfogom a párom kezét az utcán, akkor 3 év börtönt is kaphatok?!"


Én nagyon remélem, hogy mire ez a törvény jogerőre emelkedik akkora átjavítják életfogytigra.

2012. ápr. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/148 anonim ***** válasza:
15%

"másokba a kultúrált viselkedést"


Meg az is lehet, hogy veled ellentétben le tudják írni a kulturált szót.


"illetőleg a Trianon előtti Magyarország határait követelik"


Amivel az a gond, hogy...


"Kinek ártok ezzel?"


Mondjuk azoknak, akik rosszul vannak attól, ha az utcán nyíltan buzulsz.


"igyekszem... másoknak nem ártani"


Remek, akkor nem muszáj nyíltan undorító módon viselkedni, és már rögtön nincs is problémád a fenti javaslattal.

2012. ápr. 12. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/148 anonim ***** válasza:
88%
Már ne is haragudjatok, de amelyik férfi bebörtönözné, vagy bármilyen módon büntetné a homoszexualitást, az mérhetetlenül ostoba.
2012. ápr. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/148 anonim ***** válasza:
13%
Nem mondanám ostobának, inkább kellően megfontoltnak
2012. ápr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!