Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mire fel záratná a meleg...

Mire fel záratná a meleg embereket börtönbe a Jobbik?!

Figyelt kérdés

[link]


Egyszerűen gusztustalannak és elszomorítónak tartom, hogy hazánkban, 2012-ben ilyen még csak fel is merülhet. Meleg fiatalként élem az életem és igyekszem értékes, hasznos tagja lenni a társadalomnak, másoknak nem ártani, kérdem én, miért kellene engem börtönbe zárni? Mert boldog vagyok a velem azonos nemű párommal? Kinek ártok ezzel?


Ilyen primitív, középkori pártképződmény nem sok helyen létezhet az EU-ban. És tény, hogy bizonyos dolgokban szükséges lehet a radikalizmus (pl. kisebbségi bűnözés visszaszorítása területén), de úgy gondolom, hogy a melegek elleni javaslat a 21. századi Európában nem elfogadható.


Lefogadom, egy "nagymagyar" sem tud észérveket mondani e kezdeményes mellett, csak ontják magukból a téveszméiket.


22/F



2012. ápr. 12. 19:20
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/148 anonim ***** válasza:
28%

"Nem hinném, ha valaki ennyire utálja a melegeket, ott valami bibi van az életével, mert miért is tudna ennyire gyűlölni valamit, amihez semmi köze?"


Rendben. Akkor szögezzük le, a búzákat azért utáljuk mert mindannyian búzák vagyunk, a cigányokat mert mindannyian cigányok, a zsidókat mert mindannyian zsidók, a bűnözőket mert mindannyian bűnözők vagyunk és a milliárdosokat, mert mindannyian milliárdosok vagyunk.


És akkor most döbbentem rá mennyire gazdag országban élek...

2012. ápr. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/148 anonim ***** válasza:
24%
Szóval nekem tetszik az a felvetés, hogy mi azért utáljuk a búzákat mert mi is azok vagyunk, csak logikailag nem jön ki sehogy. :D
2012. ápr. 12. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/148 anonim ***** válasza:
87%

43.

Én nem azt mondtam, hogy azért utálod, mert az vagy és szégyelled, hanem, hogy az élet más területein valami nem stimmel. Az, hogy nem kedveled, véleményed van róla nem gond, az a gond, hogy egyetértesz vele, hogy kézen fogásért valakit 3 évre Ítéljenek, mert neked nem tetszik.

2012. ápr. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/148 anonim ***** válasza:
18%

"Miért van az, hogy van olyan ország ahol semmi problémával nem jár ha két férfi vagy nő kézen fogva megy az utcán? "


Azért, hogy a búzák oda költözhessenek.

2012. ápr. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/148 anonim ***** válasza:
92%

#43: Ez nem így működik. Nem szeretem a bűnözőket, mert volt néhány rossz tapasztalatom velük, ugyan úgy mint a cigányokkal (de nem azt mondom, hogy minden cigány bűnöző!), ellenben a zsidókkal nincsen semmi bajom, mert nem ismerem őket, a kultúrájukat.

Akik ennyire homofóbok, azok mennyire ismerik a melegek helyzetét?

Ismeret nélkül ítélkeztek és gyűlölködtök, mert ha ismernétek a melegek helyzetét, életét, problémáikat nem gyűlölködnétek ennyire. Mert nincsen mit gyűlölni. Ők is ugyan olyan hasznos tagjai a társadalomnak, mint a heteroszexuálisok.

2012. ápr. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/148 anonim ***** válasza:
36%

"Ne nézz oda, ha kézen fogva sétálnak"


Szóval most már mégiscsak oda lyukadtunk ki, hogy a fenenagy demokráciában a többség húzza meg magát, hogy a kisebbségnek szabadon legyenek jogai.


"Én alátámasztom"


Mit támasztottál alá? Nekiálltál sértegetni, ennyit tudsz.


"a homoszexualitás kikerült a pszichiátriai betegségeket felsoroló"


Egy ideje ott tartunk, hogy a betegségek definíciói is politikai hátszéllel változnak, és nem biológiai szempontok alapján. Nagyon jó.


"Mert ott szellemileg fejlettebb emberek élnek"


Akkor mit keresel itt? Pakolhatsz a többi agyrokkant haveroddal együtt.


"mert ha ismernétek a melegek helyzetét, életét"


Nem is akarjuk megismerni senkinek a hálószobatitkait, és örülnénk neki, ha azokat nem vinnék ki az utcára, mint ahogy én sem az utcán élem a magánéletemet.

2012. ápr. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/148 anonim ***** válasza:
78%
Egy nem odanézés meghunyászkodás neked? Rengeteg meleg ember van, aki hasznos a társadalomnak. Nem támadlak, de ha valaki ennyire elvakult, azzal mégis, hogy kommunikáljak? És miért mi pakoljunk? Ha te nem tudsz elfogadni dolgokat, akkor nyugodtan menjél, ilyen ember nem sokaknak hiányozna.
2012. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/148 anonim ***** válasza:
21%
látszik hogy a csíráknak mennyi eszük van. Értelmeztétek a hírt (mellesleg a hvg címe nettó hazugság)? a nyílt propagálást, reklámozást, normálisnak beállítást büntetnék, nem a kézenfogva sétálást, meg ezeket. capichi?
2012. ápr. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/148 anonim ***** válasza:
72%

#48: Rendben. Azt akarod, hogy a melegek ne vigyék ki az utcára a magánéletüket. Megoldható. De akkor ez fordítva is legyen igaz. Azaz nem foghatod meg a barátnőd kezét az utcán, mert 3 év börtönt kapsz érte. Nem csókolhatod meg, nem ölelheted meg, nem közeledhetsz felé semmilyen módon. Megoldható, hogy ne kelljen két kézen fogva sétáló férfit vagy nőt látnod az utcán. Megoldható. De akkor, mivel egyenjogúság van, a melegeknek sem kell elviselniük azt, ha egy nő kézen fogva sétál az ellenkező nemű párjával. Ez így működik. Ha a melegeknek nem lehetnek jogai, akkor a heteroszexuálisoknak se legyenek.

Belegondoltál, milyen lenne a világ akkor? Kötve hiszem...


(Másrészt pedig a melegek életének és helyzetének ismerete nem egyenlő a "hálószobatitkok" ismeretével.)

2012. ápr. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/148 anonim ***** válasza:
71%
#50: Nem kell "normálisnak beállítani", mert igazából teljesen normális dolog.
2012. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!