Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Matolcsy teljesen elveszítette...

Matolcsy teljesen elveszítette a realitás-érzékét, az ítélőképességét?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 26. 14:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Vagy egyszerűen csak ennyire gonosz?
2012. ápr. 26. 14:51
 2/12 Shai-Hulud ***** válasza:
94%

Nem, nem vesztette el.

Ami nincs, azt nem lehet elveszteni.

Egyáltalán miből gondolod, hogy valaha is volt neki???


Pedro

2012. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Nem ismerem személyesen, így csak reméltem, hogy hátha volt Neki valamikor.

Akkor viszont csak egy magyarázat van az adó-ötleteire és az egész tevékenységére: VÉGTELENÜL GONOSZ!

2012. ápr. 26. 15:05
 4/12 anonim ***** válasza:
51%

Miért ? Volt neki?

Olvasd el a karriertörténetét. Sohasem kellet bérből és fizetésből megélnie. Honnan kéne tudnia, hogy milyen az? Nem gonoszságból csinálja. Egyszerűen csak halvány, lila fogalma sincs arról, hogy átlagbérből hogyan lehet kijönni.

2012. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
89%

Lemerném fogadni,hogy azt sem tudja mennyibe kerül egy kiló kenyér,vagy egy liter tej.

Mégis mit vártok ettől az elmeháborodott idiótától?

2012. ápr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

2012-04-26 15:16-nak

Köszönöm szépen a javaslatot, de annak az életrajza, akitől ennyire undorodom, nem érdekel.

Én inkább azon gondolkodom - kesergek -, mit csináljak a HOPPÁ díjcsomagommal, amit - a T-Home ravasz és egyáltalán nem ügyfélbarát üzletpolitikája miatt - a költségeim csökkentése érdekében, 2 év hűségidővel kötöttem, amiből 20 hónap még hátravan.

A vonalas telefonomat nem lenne érdemes felszámolni, mert az előfizetési díjat a hátralévő időre - ha előfizető maradok, ha felmondom - fizetni kell.

Spórolni úgy tudnék, ha én nem kezdeményezek hívást, csak fogadok arra pedig - még akkor is, ha az árat nem vagy csak "inflációt követő mértékben" emelik - ez egy nagyon drága szolgáltatás lenne.


Hanem gonosz, akkor csak elmeháborodott lehet! Tudom, hogy arany kanállal a szájában született, viszont az olyan kaliberű emberekben is szokott lenni empátia, ami Belőle biztosan hiányzik.


A kérdésemet eredetileg úgy írtam ki, hogy

„Matolcsy megháborodott, aminek következtében teljesen és végleg elvesztette az ítélőképességét vagy egyszerűen csak megátalkodottan gonosz?” pedig akkor még nem tudtam, hogy a

2012-04-26 15:24-es kedves fórumozó társunk hogyan vélekedik Róla

csak a kérdésemet, a kettős mércével mérő modik törölték.

2012. ápr. 26. 15:45
 7/12 anonim ***** válasza:
48%

"Köszönöm szépen a javaslatot, de annak az életrajza, akitől ennyire undorodom, nem érdekel."


Pedig jobb, ha ismered az ellenségedet ;-)

2012. ápr. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
84%
miért? volt neki?
2012. ápr. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
10%
Nem. A hvg, index, portfolio.hu és társaik találták meg. Mit gondolsz miért kell 6x naponta lehozni hogy így matolcsi, úgy matolcsi, előnytelen fotókkal illusztrálva. Azért hogy ez legyen a te "véleményed".
2012. ápr. 29. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Kérdező a Hoppá díjcsomaggal kapcsolatban:


1. A törvény még nem hatályos

2. A tervek szerint az első 10 perc után nem kell adót fizetni

3. Számításaim szerint havi 1 óra (!) telefonálás után 100 Ft-ot kell ily módon befizetni.


Ami Matolcsy gazdaságpolitikáját illeti lehet vitatkozni az intézkedéseken, és vannak nagyon hülye húzásai.

De a telefonadó körüli hisztéria vihar a biliben ( ebbe senkinek nem kell belerokkannia).


Nagyobb hülyeség volt szerintem pl. a fix árfolyamon történő devizahitel - visszafizetés bevezetése ill. ennek a módja ( nem azért mert segített vele, hanem az ahogyan bevezették, és hogy milyen nemzetközi hatást váltott ki, ill. hogy nem feltétlenül azok jártak jól akik valóban segítségre szorultak- ha már ez volt a szándék).

Nem jól időzítették az egykulcsos adó bevezetését ( nem azt a hatást váltotta ki mint amit reméltek tőle).


Mindazonáltal a Bajnai kormány által felvett, 3 év alatt visszafizetendő IMF hitellel, valamint az EU-IMF által előírt költségvetési hiánnyal valamit valahogy kezdeni kell.

Ezt megteheti úgy is, hogy pl. a jövedelmek utáni adókat emeli tovább ( gondolom nagyon örülne ennek az a kb 3,5 millió ember, aki most is erőn felül tartja el az országot, vagy csökkenti a nyugdíjakat, a közszférában dolgozók fizetését ( lásd pl: Románia) stb.

2012. máj. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!